Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на джип - дебати

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Покупка на джип - дебати

    Първоначално публикуван от DALGONSKi Преглед на мнение
    Търся просто "купе на джип", като не държа на силните страни на колите 4х4. Дано ме разберете правилно и ударите по едно приятелско рамо!
    Щом това ти е важно, и Фрилендър става. Поне ще върви що-годе с трафика, че по-истински под 100 коня, си е доста слаб.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #17
      От: Покупка на джип - дебати

      За 4 може да се намери прекрасна КИА, че и Витара, но там не знам намират ли се с климатици.
      Ако ще търсиш КИА, гледай да е след '99, демек да има вадещи се поставки за чаши в горната част на средата на таблото.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Покупка на джип - дебати

        Колегата да си разчисти пощата, за да може да получава лични съобщения, или да пуска повече постове, за да му се вдигне лимита на ЛС.
        Имам предложение, което е персонално!

        Коментар


        • #19
          От: Покупка на джип - дебати

          Мисията е възможна , но иска голямо търсене и дебнене и много бърза реакция .

          Тук обаче идва главния минус при ограничен бюджет , и да излезе нещо читаво и изгодно , за да се добереш до него трябва да похарчиш доста голяма сума за пътни.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #20
            От: Покупка на джип - дебати

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            За 4 може да се намери прекрасна КИА, че и Витара, но там не знам намират ли се с климатици.
            Ако ще търсиш КИА, гледай да е след '99, демек да има вадещи се поставки за чаши в горната част на средата на таблото.
            +1, само си отваряй очите при избора...има доста на сергията, при внимателен преглед ще намериш читава.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #21
              От: Покупка на джип - дебати

              Като гледам колегата се е навил на фрий-то. За мен като заклет фен на Ленд Ровър, това е най-куцият представител на марката. Изключително проблемен автомобил. Нека погледне и Сана Фе от по-старата генерация, но на оглед-с разбирач.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #22
                От: Покупка на джип - дебати

                Огледай и някоя Хонда СРВ-1,защото още се срещат запазени екземпляри, за около 5/6 х.лв.
                Даже в тази тема, (пост - # 1250) колега от Форума се е решил да се разделя с неговата,та му се обади и виж какво ще иска.
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...103231&page=63
                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                Коментар


                • #23
                  От: Покупка на джип - дебати

                  Незнам какъв джип ще вземе за 4000 лв колегата.То читави леки коли за 4000 лв няма,та джип.За 4400 лв взех голф 4 2002 година.Както казвате може би някоя кия спортидж или ленд ровер фрилейндър евентуално.
                  SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                  Коментар


                  • #24
                    От: Покупка на джип - дебати

                    То и за 10000 лв. какви боклуци се продават.
                    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                    Коментар


                    • #25
                      От: Покупка на джип - дебати

                      Така е.И за много повече също може да попаднеш на боклук.
                      SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                      Коментар


                      • #26
                        От: Покупка на джип - дебати

                        Първоначално публикуван от DALGONSKi Преглед на мнение
                        Ами аз по принцип посочих критериите, които определят покупката ми (евентуално), посочих и два варианта, които аз някак си "начертах". Ясно.. разбрах на къде биете, поне що се отнася до моя косвен избор..

                        Добре, предложете вие.. кажете нещо, което да обикалям и да търся.. ?
                        Veni горе писа, аз ще повторя. В този бюджет можеш да вземеш примерно читав Шогун с малък пробег и всичко работещо(бонус: кожа, хром, ролбари и т.н.)

                        Коментар


                        • #27
                          От: Покупка на джип - дебати

                          Аз се хванах за критерия " семеен джип " колега това не са семейни автомобили, освен че бюджета е малък и крайно недостатъчен за покупка на " добър " автомобил, самите автомобили са изключително некомфортни, неудобни и не практични за дълги или семейни пътувания. Не знам за какво точно и как ще го използваш, но тези автомобили са на другия край на определението семеен автомобил!
                          SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                          Коментар


                          • #28
                            От: Покупка на джип - дебати

                            Първоначално публикуван от DALGONSKi Преглед на мнение
                            ... бих желал да получа някакви съвети именно между тези мои "маркери".
                            ...

                            Търся просто "купе на джип", като не държа на силните страни на колите 4х4. Дано ме разберете правилно и ударите по едно приятелско рамо!
                            Поредната безсмислена тема! Какви дискусии, какви 5 лева?!?

                            Тъй като явно се търси не функционалност на "джип", а нещо пишкоудължително за без пари, отиваш на сайтове за обяви, виждаш какви таралясници влизат в бюджета ти, избираш си от наличните такъв, който най-много се доближава до представите ти за "джип", палиш една свещичка да не изядеш много голямо дърво и се мяташ ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X