Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна вратата на входа/Система за достъп

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна вратата на входа/Система за достъп

    Здравейте,

    Имам нужда от съвет/помощ/оферти за входната врата на един панелен блок в ж.к. Борово. 24 апартамента. Повечето пенсионери.

    Текущо състояние - насрещник, който се "чупел" много често, защото врата не се задържа. Автомата не е сменян 3 години ...как да не се счупи. Вратата е метална, тежичка, без прозорец.
    В момента патрона седи в заключено положение и отваряне чрез домофона не работи. До преди това си работеше и самата домофонна система е ревизирана.

    Цялата идея е:
    1. Да се изнесат пощенските кутии отвън и да има преправяне на дограмата.
    2. Да се смени от насрещник към ел.магнит или патрон-болт.
    3. В зависимост от цената и колко оскъпява - вход с RFID чип.

    Имам съмнения в домоуправителските лица и касиерката в тънки схеми, затова моля за съвет/оферти, с които да знам че работя с доверени хора.

    Може тук, на лично или директно по жсм-а
    *899 ч55 8 шест З
    Вико

  • #2
    От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

    ПРавихме го това на нашия вход, но цената няма да се хареса на пенсионерите. Една пощенска кутия е 40 лева, самата врата отиде над 2000.
    Вратата няма брава-само електромагнит. Държи супер здраво и няма механични части, които да се чупят. Затвори ли се, магнитът залепва и до там.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      ПРавихме го това на нашия вход, но цената няма да се хареса на пенсионерите. Една пощенска кутия е 40 лева, самата врата отиде над 2000.
      Вратата няма брава-само електромагнит. Държи супер здраво и няма механични части, които да се чупят. Затвори ли се, магнитът залепва и до там.

      Без брава е леко тъпо!
      Като спре тока, какво правим?

      Коментар


      • #4
        От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

        Има батерия която държи около 12 часа. При нас излезе около 2000 смяната на вратата със хубав автомат и магнит и rfid отключване. По-късно мога да дам и точни размери и цена. Имаме и стъклопакет, но по спомен разликата в цената със и без беше ниска.

        Hyundai Galloper 3.0 V6

        0885 44 60 16

        Коментар


        • #5
          От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

          Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
          Има батерия която държи около 12 часа. При нас излезе около 2000 смяната на вратата със хубав автомат и магнит и rfid отключване. По-късно мога да дам и точни размери и цена. Имаме и стъклопакет, но по спомен разликата в цената със и без беше ниска.
          Това с батерията е добре, ама след 5 години /примерно/ колко ще държи?
          И при мен се отключва с чип, ама си има и брава с ключ за резерва.

          Коментар


          • #6
            От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

            Токът не ме притеснява, даже не ми пука. Ток в този стар квартал спира веднъж на 2 години.
            Магнит с контролер и RFID четец е 250-350лв с монтаж. Когато няма ток, врата е отворена. Тя седя 8 месеца без да се заключва...

            Дано има повече форумци, които се занимават с това да прочетат темата.

            Коментар


            • #7
              От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

              Е-врати пита ли го?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

                Не знам ,кой ти е дал тия цени.Магнит с усилие до 500 кг е 200 лв,контролер 100 лв,захранване,карти от 2 до 8 (iButton).Ako вратата е нова е хубаво магнита да бъде вграден в нея.

                Коментар


                • #9
                  От: Смяна вратата на входа/Система за достъп

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Е-врати пита ли го?
                  Верно бе. И един друг форумец ме е подсетил за него. Сега ще го преслушам.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X