Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безжична ТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Безжична ТВ

    Вероятно става въпрос за това - https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B5%D0%B6%D0%B0

    Коментар


    • #17
      От: Безжична ТВ

      Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
      Вероятно става въпрос за това - https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B5%D0%B6%D0%B0
      Такова е, да!

      Коментар


      • #18
        От: Безжична ТВ

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Да кажем, че имам бърз интернет до рутер в коридора до външната врата. Как телевизия ще се появи до примерно два или повече телевизора? Съответно какво ще ми е необходимо? Специални изисквания към телевизорите? Евентуално какво качество на картина да очаквам? ITV или IPTV (нещо такова комай беше) решение ли е? И какво всъщност представлява?

        п.п. Просто не искам простори вкъщи.
        Тука в братска Америка един доставчик АТ&T (американското БТК) доставят телевизия и интернет по такъв начин- на едно място в къщата има 1 устроиство- всичко в 1- кабелен модем,рутер и т.н
        а по стаите дето клиента иска да има ТВ -дават една друга кутика която има само ХДМИ ,дистанионо и това е - вкючва в тока и ТВ и цъкаш ... няма жици, по въздух е само.
        Един път се уцели един от инсталаторите да разбира та ми каза че главната станция праща към другите на 5 гигахерца - предполагам неиде в горния банд ан рутерите които имат 5 Гхц.
        Та тва го има от поне 5 г тука,предполагам подобно би требвало и в БГ да има.
        Единственото което тука е по лесно -мощноста с която главната станция излъчва предполагaм е по малка отколкото ако тва се пусне в БГ -щото тука 99% стените са от мукава и картон и сигнала минава лесно ,а не тухли и железобетон .

        Коментар


        • #19
          От: Безжична ТВ

          Това https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?m...2F263233064936 би ли ми свършило някаква работа за целите, които имам?
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #20
            От: Безжична ТВ

            Ще можеш да гледаш безплатни (а с повече игра и не само) телевизии с Коди. Но е доста занимавка и често трябва да се променят настройките. Пробвах да ти изпратя на лично един доставчик на iptv който би ти свършил работа според мен но кутията ти е запълнена. Инак при съществуваща коаксиална мрежа вариянтите ти са blizoo (вече мтел) ако имат коаксална мрежа в района и net1
            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

            Коментар


            • #21
              От: Безжична ТВ

              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
              Ще можеш да гледаш безплатни (а с повече игра и не само) телевизии с Коди. Но е доста занимавка и често трябва да се променят настройките. Пробвах да ти изпратя на лично един доставчик на iptv който би ти свършил работа според мен но кутията ти е запълнена. Инак при съществуваща коаксиална мрежа вариянтите ти са blizoo (вече мтел) ако имат коаксална мрежа в района и net1
              Прати ми го тоя доставчик, моля те, ако не е проблем.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X