Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шлайфане на цилиндър.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шлайфане на цилиндър.

    Здравейте. Знам, че има доста такива теми, но гледам, че темите са доста стари (повечето от 5-6 години) и мисля да обновя малко информацията. Търся някой добър майстор за шлайфане на цилиндър в София. Ако знаете някого, напишете къде се намира или телефон. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Шлайфане на цилиндър.

    За София не знам, но ако цилиндъра е с никакво имаш вариант за обновяване в чужбина мисля , че бобимх може да съдейства. Другия вариант е да си поръчаш риза с покритие от молибден и да ти я монтират тук. И третия е тук да ти изработят риза, но преди 5 години когато търсех в БГ нямаше така а само от чугун. Ако е 2T мисля че най добре цялостно възстановяване в чужбина. Ако е 4Т и чугунена риза ще свърши работа, но разбира се е по добре възстановяване.

    Коментар


    • #3
      От: Шлайфане на цилиндър.

      Мотора е 2 тактов и е около 85 кубика(бутало - 49.7 мм). За това искам да го направя повече кубици като сложа да речем 50.50 мм бутало. Не мисля да влагам пари за никасил.

      Коментар


      • #4
        От: Шлайфане на цилиндър.

        Никасил някой се беше пробвал уж да прави в БГ, ама до къде стигнаха нещата...поизостанал съм от темата с моторите...Едно време в Румъния ходеха да правят най-близо.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Шлайфане на цилиндър.

          Бихте ли ми казали номера или дали изобщо работят жените от Орландовци?

          Коментар


          • #6
            От: Шлайфане на цилиндър.

            Жените бачкат там са си

            Коментар


            • #7
              От: Шлайфане на цилиндър.

              Благодаря много!

              Коментар


              • #8
                От: Шлайфане на цилиндър.

                Та занесох цилиндъра и новото бутало 51 мм за шлайф, но ми казаха, че стените ще станат много тънки . Външния диаметър на цилиндъра е 54 следователно около 1,5 мм ще е стената на цилиндъра. Според вас малко ли ще и струва ли си риска? Не мога да върна обратно буталото, за това питам. Буталото е точно за модела на мотора- последен ремонт се пада

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X