Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

    “Part of the reason that enthusiasts love Wranglers is that they’re like Lego kits that can easily be customized and modified. The aftermarket industry for Jeeps makes up a very significant chunk of the estimated $41 billion”

    https://www.forbes.com/sites/davidvinjamuri/2018/02/21/jeeps-big-gamble-staying-the-course-with-the-new-wrangler-jl/#662d31fe34f0

    Коментар


    • #17
      От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

      Струва ми се , че Wrangler започва да се превръща във феномен зад океана....Автомобил без алтернатива.
      Land Rover с Defender и Toyota със 7 серия, вместо да се постараят да направят офроуд моделите си легални за движение, просто ги спряха от производство!
      Jeep с JK и JL правят точно обратното. И спечелиха!
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #18
        От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

        Там си е икона. Всеки трети си има вранглер в гаража, при някои е наследствен.

        Коментар


        • #19
          От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Струва ми се , че Wrangler започва да се превръща във феномен зад океана....Автомобил без алтернатива.
          Land Rover с Defender и Toyota със 7 серия, вместо да се постараят да направят офроуд моделите си легални за движение, просто ги спряха от производство!
          Jeep с JK и JL правят точно обратното. И спечелиха!
          В Европа пазара за 7 серия Тойота и у61 патрол например е нищожен в сравнение с близкия изток и Австралия, където и двата модела се предлагат с уникални големи дизели, серийни блокажи и тн. Вранглера вече се е превърнал почти в модна икона зад океана. Аз много сериозно обмислям покупката на къс Рубикон JL, но ще изчакам да видя какво прелагат и европейските дилъри.

          Коментар


          • #20
            От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

            https://m.fakti.bg/avto/347576-nai-o...r-i-fiat-panda
            Най ме е страх от хора без мечти...

            Коментар


            • #21
              От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

              Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
              Това е такъв говнярски подход, че къса нерви, платени публикации, които биват копирани/преведени от българските жълти издания.

              Вчера докато чаках да вляза при зъболекаря, четох нещо като Ауто Билд, сравняваха нови СУВове, Ауди, Мерцедес и БМВ, безапелационно спечели Аудито... и чета аз и си викам, чеки бре още не са ми сложили упойка както става тука, нема логика никаква... и чета и сравнявам ръчно всички показатели и какво се оказа, разход, Мерцедеса бие всички, мощност отново бие всички, скорост отново, ускорение Мерцедеса кърти, чисти извозва, емисии отново бие всички, сигурност с малко ама бие всички... и причината Аудито да спечели )) най-педераски защото ... Аудито нямаше публикувани данни за сигурността и краш тестове, и понеже явно са ползвали формулата Халифакс(мижи да те лажем) по някаква нова математическа логика известна само на това списание, Ауди се оказва, че е шампион си викам или всички читатели са дебили или този писател на тази статия е бил под влияние на разни вещества... пълни таша...ци на рояци
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #22
                От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                По принцип, автомобилите с отделна рама, са опасни за себе си, почти колкото и за околните.

                Коментар


                • #23
                  От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                  Аааа, не убивайте вестоносеца!
                  Най ме е страх от хора без мечти...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                    Е кое е ташаци, като са ясни параметрите на NCAP? Сваля звезди за острите ръбове по предницата относно пешеходците, но това е абсолютно нормално, като се гледа общата безопасност.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                      Е кое е ташаци, като са ясни параметрите на NCAP? Сваля звезди за острите ръбове по предницата относно пешеходците, но това е абсолютно нормално, като се гледа общата безопасност.
                      Хич не е само за пешеходците, вътре деформациите при челен сблъсък имат едва 3,9 от 8 точки, като по- големите щети са върху тялото и краката на шофьора, малко по- малко върху тялото и бедрата на пасажера.. За нов модел автомобил 2019г, сериозен минус като цяло.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                        За разлика от предишния Вранглер JK, новия JL е пряк конкурент на европейските кросоувъри. Пътно поведение, управляемост, разход на гориво, динамика - направо ги кърти. Воланът му е спокоен все едно е неподвижна част от интериора. В същото време не е загубил нищо от феноменалните офроуд възможности на предшественика си. Може да се кара в градът, по магистрали и извън пътя, както от офроуд изроди така и от бабички с паркинсон. Което го превръща в съвършения универсален автомобил на пазара към днешна дата.
                        Разбира се че отговора на високо технологична Европа ще е "Не си го купувайте защото е опасен." Опасен за вашите колена. хахахахах. Какви колена брат, на видеото което постнах горе, предната бронята на Вранглера е в главата на водача на Маздата.
                        Преди време Европа отговори по подобен начин на Grand Cherokee WK2. Само че, понеже е на една платформа с Mercedes ML,GL,R нямаше как да го изкарат опасен за колената на водача. За това му спретнаха лосов тест на който се обръща. Осем години от тогава, едно Гранд Чероки на таван няма.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                          Е разбира се законите на физиката си важат. И когато джип се удари в кола, която тежи два пъти по- малко от него мисля, че зная в кой автомобил искам да бъда . Ако се удари в TLC или G-класа, GL или в нещо, което е с подобни килограми като Вранглера, или в стена например, е друго.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                            Бе то едно такова голямо, високо с големи колелета, ама не са му много подобни килограмите с TLC или G-класа, GL.
                            Вранглер над два тона няма, освен ако не съм го правил аз. хахахахахах

                            Коментар


                            • #29
                              От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                              Вярно надценил съм го леко

                              Коментар


                              • #30
                                От: Тема за новия Wrangler JL/JLU 2018

                                Това Вранглера кой колко звезди му дава изобщо няма никакво значение и съм сигурен, че тези, които го купуват ги интересува главно концепцията. Ако се замисли човек колко 4х4 автомобили се продават и от тях колко се доближават до Вранглера...Марки като Лендроувър и Мицубиши тотално обърнаха резбата и останаха Тойотите и Диж-класите.
                                От трите марки и трите ми харесват, макар G-тата да са толкова "достъпни", чак понякога се чудя в тези ръждясали железа дали няма злато!!!

                                Иначе Q7, X5, ML и други подобни са си хубави играчки, но по се вписват в сивото ежедневие.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X