Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

    Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
    По него време карах некво Волво и единственото, което отвивах, беше капачката на резервоара.

    :
    Е защо? Тия на бензиностанцията за кво висят??
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Е защо? Тия на бензиностанцията за кво висят??
      Ти би ли им дал да пипат капачка? Колко историЙ за забравени на бензиностанцията или лошо поставени и паднали капачки има... А на вече излизащите от мода коли им светва Check engine-ту от това, без да казва какво точно не е завинтено. Те зат`ва на мУдерните коли вече няма капачка на резервоара.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Не казвам, че този транскескперт е на Влади сервиза, аз последно съм го ползвал Влади преди десетина години но познавах човека и майсторите там, ба ли го, може сервиза да е вече другаде и с друг собственик и т.н.
        Не е ли това:

        https://autoexpress-2.com/
        Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
        Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

        Коментар


        • #19
          От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Тия ползвал ли си ги?
          Към автора на темата - по-грамотен по въпроса от дядо Владо няма да намериш.
          Да, ползвал съм и услугите. Разбират доста.Да кажем в топ 2 ми е на сервизите които бих предпочел.

          Коментар


          • #20
            От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Ти би ли им дал да пипат капачка? Колко историЙ за забравени на бензиностанцията или лошо поставени и паднали капачки има... А на вече излизащите от мода коли им светва Check engine-ту от това, без да казва какво точно не е завинтено. Те зат`ва на мУдерните коли вече няма капачка на резервоара.
            Най-младата ми е 93
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
              Да, ползвал съм и услугите. Разбират доста.Да кажем в топ 2 ми е на сервизите които бих предпочел.
              Не знаех, че имаш / си имал Jeep.
              А защо нямат нито адрес, нито телефон на сайта? Как се ходи при тях? Не се ли уговаря някакъв час предварително?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #22
                От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Най-младата ми е 93
                Е, тя става и с парцал да ѝ запушиш гърловината
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                  Първоначално публикуван от kickata Преглед на мнение
                  Не е ли това:

                  https://autoexpress-2.com/
                  Да тва е на Влади сервиза, виждат се на Йори чудовището качено на крика и разни други джипки има в галерията на сайта.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                    При Влади първо питайте за цената на смяната, че ние не питахме /а това обикновенно значи, че ще платим колкото ни поискат/ и после остава неприятна горчилка в устата.
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      ...после остава неприятна горчилка в устата.
                      Э-э-эххх, пак добре, щом няма "пареща болка" в един друг отвор от храносмилателната система
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Э-э-эххх, пак добре, щом няма "пареща болка" в един друг отвор от храносмилателната система
                        не знам, то колегата го отнесе, щото бяхме отишли 2 джипки и аз като видях колко му взеха, избягах с мръсна газ.

                        нарочно не пиша сума, първо защото беше преди около 7-8 години /инфлацийка/ и второ всеки има различен праг на чувствителност........... в другия форумен /тогава/ сервиз, където отидох /също доста оплюван тук/, ми го смениха за 3 пъти по-малка сума.

                        да кажа и добра дума все пак: от реглажа там съм доволен и като цена, също и от смяната на спирачна течност, бързо и лесно с машина, за нормална цена беше.

                        Последно, тези действия се развиваха преди доста години, още с Гранд Черокито бях...... сега какво е актуалното положение, не знам.
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          ..бързо и лесно с машина, за нормална цена беше...
                          Машината е вакуум помпа с бутилка по пътя на вакуума. Понеже имам такава помпа, купувана по друг повод, взех че пробвах - наистина е много блага работа. И смяната и обезвъздушаването.

                          ПП: Впрочем и източването на всякакви флуиди, където може да се завре маркучлето, също е благинка с такова.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Машината е вакуум помпа с бутилка по пътя на вакуума. Понеже имам такава помпа, купувана по друг повод, взех че пробвах - наистина е много блага работа. И смяната и обезвъздушаването.

                            ПП: Впрочем и източването на всякакви флуиди, където може да се завре маркучлето, също е благинка с такова.
                            И аз втора трета година само така сменям масла и не съм свалял пробката на джиповете от години, на острова обаче ме оплюха и обругаха, не било правилно ала бала портокала, но истината е, че аз пробвах и след като източих всичко с помпата, оставих малко да се изтече после пак изсмуках с помпата и когато свалих пробката не изтече и капка, за мен това е доказателство, че помпата е перфектен начин за смяна и няма нужда от омазване през пробката, не помня за автоматика но мисля и там остана само грамове в капака и си беше чиста работа.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся някой да ми смени масло в раздатка и дифове като хората

                              Абе където може с пробка може и да е по-добре с пробка - изтича някаква част от утайките и някоя и друга стружка, ако има такива.

                              За спирачна и хдравлична течност обаче се е утепало. И особено и за спирачна, ако си сменял нещо - хем преточва, хем обезвъздушава.

                              То аз зорлем се сетих де - като се мъчих един час да обезвъздушавам помпи на съединител като ги сменях, в един момент ми светна къде съм я заврял. А китайска помпа като мойта струва 100-120 кинта.

                              А па за импрегнация на дЪски се е утепАло. PVC тръба с 2 тапи, на едната щуцер. Пълниш с импрегнанта, топиш дъските, натискаш ги с някаква тежест да са потопени нацяло, половин минута вакуумиране, рязко отпускане, и вадиш. Всичкото дъска на бъдещата ми ограда минА през тоя високотехнологичен метОд. Ако бях мазал 2 пъти на ръка щях да загубя поне 5 пъти повече време, и то не е сигурно че резИлтата би бил същия.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X