Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel tigra проблем с чистачките

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Opel tigra проблем с чистачките

    Здравейте извинявам се ако темата не е за тук.
    Имам проблем с чистачките: при пускане на която и да е степен чистачките не се връщат долу а където ги спреш, смазах ги с универсална смазка... не се получи и се чудя дали е възможно да е от реле?
    Модела е tigra A 1.6

    Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

  • #2
    От: Opel tigra проблем с чистачките

    Няма да стане със смазване.Или караш така ,или отваряш , или сменяш моторчето. Управлението е по едни писти и контактори.Едната писта ,тая която връща чистачките "долу" при изключване не ти работи.
    Токов проблем.

    Коментар


    • #3
      От: Opel tigra проблем с чистачките

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      Няма да стане със смазване.Или караш така ,или отваряш , или сменяш моторчето. Управлението е по едни писти и контактори.Едната писта ,тая която връща чистачките "долу" при изключване не ти работи.
      Токов проблем.
      Точно така. Или въпросната пластинка се е прецакала, или основата, с която контактува се е протрила. Ако имаш елементарни технически умения отвори кутийката, в която влизад жиците над редуктора на мотора. Има около 40% вероятност да оправиш проблема, но според мен направо търси моторче от морга и не се занимавай.
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • #4
        От: Opel tigra проблем с чистачките

        Благодаря ви
        Завършил съм фина електроника но не бих се занимавал, ще закупя моторче просто не знаех от какво може да е.

        Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X