Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор между 3 марки и модели

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор между 3 марки и модели

    Първоначално публикуван от PetioStoianov Преглед на мнение
    Колега не те съветвам да си взимаш възможно най-евтината джипка на пазара(за Терано в бюджета ти има 1-2 обяви, които сигурно са гробници). Тя е евтина с причина, а и сам го каза, че е на 16-17г. Понеже бюджета ти е нисък, а ще я караш почти единствено по пресечени терени, защо не се замислиш за джипка с дясна дирекция ? Нямаш тирове за изпреварване в гората, а ще спестиш доста кинти, с които можеш да я оборудваш с гуми и някой друг ремонт.
    Има няколко Теранота с добрия дизелов 2.7 мотор и не малко Витари, някои даже са с V6 мотора ако държиш да е бензинка.
    Т.е. според теб е измежду трите /терано, витара и фронтера/ най-смислено е витара?
    Не искам десен волан, свиква се, но не е мойто просто. Относно заделените пари - не ми се ще да гледам тези от по 5-6000 лв, понеже и те са на бая години и честно казано не знам собствениците отгоре на кое искат такива пари.
    Гледах видеото на колегата - според мен и доста други джипове биха се представили по подобен на фронтера-та начин в конкретните условия

    Коментар


    • #17
      От: Избор между 3 марки и модели

      Като цяло май излиза, че измежду Терано, Витара и Фронтера за предпочитане са Витара и Фронтера при положение, че не са в окаяно състояние, разбира се. А Лада Нива?

      Коментар


      • #18
        От: Избор между 3 марки и модели

        Ако автора на темата няма против, бих помолил по-запознатите колеги да дадат мнение и за други две малки козлета с прилични способности извън пътя -
        Киа Спортич 1 и Паджеро Пинин.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X