Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко проблема с Фрийлендър?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко проблема с Фрийлендър?

    Здравейте!
    Имам няколко проблема с фрийлендъра ми и не мога да ги разреша от доста време.
    Наскоро ми избиха 2 лампи - TC & наклона на долу... рядко се появяват и гасенето им става след изключване на двигателя ... т.е. рестарт

    2рия проблем е - колата е дизел 112 бмв 2001ва година.
    Преди няколко месеца ми направи впечатление, че по баири като карам със 120-130 падат оборотите и дори при настъпан педал на газта все 1 не подава гориво..
    Сега ми прави впечатление , че и на прав път го прави.. като вдигна скорост 80-110... не винаги го прави, НО го прави. и е много изнервящо/рисковано.. като извън града трябва да изпреварвам и в последния момент реши да не 'дърпа' напред... Колкото и да помпя педала на газта няма промяна.. ако съм на 5та със 100км /ч и примерно 2.500 оборота ,върна на 4та с идеята да 'дръпна' ... е на 4та става с 3000 оборота и 100км... или там както дойде... помпене на педал, дори силно натискане.. нищо не помага.
    Отделно разхода миналия месец от 8-9 ми скочи доста нагоре. Сега я паля и не я чакам да загрее повече от 2мин и тръгвам.. разхода ме удари 600км 120л дизелка...

    3ти последен (надявам се) -> направи ми впечатление, че ако вдигна скорост 80+ и натисна спирачките - предно дясно все 1 потъва на вътре и предницата отива към него... т.е. все 1 се усуква малко. Тва кво трябва да бъде? Държи повече от предно ляво, зацепва по-рано... прецакано нещо???
    Преди да падне снега го забелязах... реално няма да го карам около месец , тъй че март като вляза в бокса ще трябва да го оправим и това... предварително ако може някой да каже какво може да е , за да ориентирам човека който ще го гледа...
    Последно редактирано от snikolov; 23-01-18, 10:21.

  • #2
    какво стана , оправили проблемите и как ако си сиВ В В оправил

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X