Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Hyundai santa fe

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за Hyundai santa fe

    Първоначално публикуван от mecho_gruh Преглед на мнение
    Колегата jeko47, може ли направо да ги разкача, един консуматив по-малко за смяна
    Колегата Andro 160, оказа се че имам проблем с едната дюза. С нов разпръсквач съм на една дюза, останалите 3 минали профилактика и настройка на стенд, помпата също. Пали без проблем, пушенето сутрин изчезна и вече не тресе. Разгледах цилиндрите с (забравих как се казва уреда), няма дефекти и налепи, тук там някое петънце.
    а
    Може и да ги изключш.И ще си пали , при всичко друго изправно.Нали гледа с ендоскопа колко се подава подгревната в цилиндъра.А сигурно и вижда ква пръчка е , голема.
    Они пръскат връх срещу жарава и палат!Таа точица и триста пъти да я включиш ша сгрее монфанът!На твоа познат , грамотен.
    Кво греете по неколко пъти ?Твоят мотор не е с предкамера.Ша сгрееш надолу и цялата цилиндрова кухина ли?
    ппМога да пиша и да се изразявам на няколко езика , но така ми е удобно да отговарям на грамотност!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #17
      От: Питане за Hyundai santa fe

      jeko47 Като гледам какво си написал, освен да ти кажа наздраве друго не се сещам.

      https://www.youtube.com/watch?v=Bs2gjrW9cbI


      Hyundai SantaFe AWD 2.4 146hp 2002

      Коментар


      • #18
        От: Питане за Hyundai santa fe

        И ти да си жив и здрав!Многократното "подгреване" е ...,ами като да палим стар дизелов трактор , с помощта на огнена факла пред смукатела на филтъра.
        А дайте огина на смукателния колектор , па може и след дроселовата клапа!
        Та какво викаш съм написал?Вижда отвън подгревна свещ за твоя кокал и видя колко се подава вътре?Видя каква тояга е инжекторът(дюзата ) и колко се гледа вътре със свещта?!А
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #19
          От: Питане за Hyundai santa fe

          Така, повече от 1 подгрев правих само в най-големия студ -15 -19 градуса. Мисълта ми беше, че щом са сложени там, навярно има защо. Въпорсът с 1 срещу повече подгрева, мога да тествам чак когато паднат пак температурите.
          Относно наздравето, предният пост беше по-весел.
          Hyundai SantaFe AWD 2.4 146hp 2002

          Коментар


          • #20
            От: Питане за Hyundai santa fe

            Грух, ако щеш подгрявай додето падне акумулатора. При изправни свещи 1 път е достатъчно. По-червени няма да станат, щото релето ще почне да реже подгрева - да не се стопят...

            Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X