Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с таблет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с таблет

    Още от профил не става. Попълних исканите неща, но нищо не става - все едно нищо не правя.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с таблет

      Я снимай къде какво ти иска да видим.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с таблет

        Божко , около теб няма ли някой тинейджър да свърши работата за 2 минути ?
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с таблет

          Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
          Я снимай къде какво ти иска да видим.
          Говорим за таблет, а не компа от който пиша.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с таблет

            Таблета може да си снима екрана като компютъра.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с таблет

              Да, де, но притежателят не може.

              И да допълня: Въведох профил и МАЙМУНАТА гугъл го прие, но при следващ опит да покаже нещо, отново пише да влизам в профил.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с таблет

                А предлага ли ти да влезеш с профил от фейсбук?
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с таблет

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Да, де, но притежателят не може.

                  И да допълня: Въведох профил и МАЙМУНАТА гугъл го прие, но при следващ опит да покаже нещо, отново пише да влизам в профил.
                  Аз съм дотук с интер/екстраполациите. Бих ти препоръчал да дадеш марка на таблета, точна версия на андроид и език на интерфейса и някой с подобно устройство да ти даде стъпка по стъпка начин за перманентно въвеждане на акаунт.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с таблет

                    Гугъл мен ме подканят да си верифицирам "анонимните" акаунти с телефон ... та май върви към затегане на положението.

                    А въпросният таблет да не е локнат към гугъл или друг акаунт?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с таблет

                      Персонализацията на браузър е и със скрита търговска цел.Значи ,каквото съм разглеждал като цени и стоки ми излиза на някои сайтове като постоянна съпътсваща реклама от вчера с мигащ контур.Последните две седмици ,гледах бойлери,комбинирани котли,андроиди САТ,някои други неща и само това излиза като преобладаващи реклами.Всички големи сайтове и браузъри са си некви паразити.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем с таблет

                        Много ме дразни това "персонализиране", ама като се замисля са прави. При напълно случайни реклами вероятността да уцелят нещо дето ми трябва е едно на няколко десетки хиляди. И вместо да свърши някаква работа рекламата се превръща у връла нежелана досада. И се чудя с какво да ги трепя. По-добре да ми показват реклами, дето ме интересуват. Не като в зората на Нета - ипотеки и рефинансиране на имоти в Америка. Или дамска козметика примерно. Дърпах се и с Youtube, прави си списък какво най-често гледам, и предложенията за нови клипове са в тая област. Ми полезно е. Като вляза у Vbox и като почне да ми рекламира някви бесни чалгии и реалитита за пубери - драйфа ми се.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проблем с таблет

                          Все пак да кажа докъде я докарах. Профил с адрес, с парола и как си требе. Гугъл доволен, сичко прието и какво съм искал. Ами искам да видя този филм. А-а, има проблем с профила. Я дай адрес...
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проблем с таблет

                            Никога до сега чичо Гоше не се е намесвал при гледане на филми при мен, явно си трябват умения да го постигнеш ( да накараш Гошо да ти иска профил за да гледаш филм ).
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проблем с таблет

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Никога до сега чичо Гоше не се е намесвал при гледане на филми при мен, явно си трябват умения да го постигнеш ( да накараш Гошо да ти иска профил за да гледаш филм ).
                              Някои видеа искат профил, уж да докажеш, че си над 18 г.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проблем с таблет

                                Е парола за профила искат,но адрес никога.Божич е попаднал на устройство със собствен интеуект.Деинсталиране на браузъра и качване на друг или различен или по-нова версия на гуглето.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X