Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карпатски кордон 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карпатски кордон 2018

    Здравейте колеги!

    От няколко години с интерес следя офроуд приключенията на наши колеги от цяла Европа в украинските Карпати.През пролетта на 2018 г.ще се състои поредната трофи-експедиция, наречена "Карпатски кордон" 2018. Маршрута е от около 150 км, с начална точка гр.Ужгород и ще се проведе в периода 28.04. - 01.05. Та да си дойдем на думата....някой от вас участвал ли е в експедиции в Карпатите през минали години за да сподели впечатления ? Има ли ентусиасти освен мен, които биха искали да се впуснем в тази експедиция ? Бих се радвал да сформираме българска група за участие.Пускам линк за събитието с допълнителна информация и условия за участие.


    http://lviv4x4.club/calendar/carpath...rder_2018.html

    Поздрави !

  • #2
    От: Карпатски кордон 2018

    Гледал съм в тубата всички видеа !Много яко каране пада,да има човек свободни пари и време си е голяма тръпка там.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Карпатски кордон 2018

      Така си е, тръпката ще е голяма! Около 2500 км са в двете посоки и около седмица престой. Вярно е, че сезона не е отпускарски, но....кеф цена няма, както е казал някой.

      Коментар


      • #4
        От: Карпатски кордон 2018

        Миналото лято (август) ходихме 7 джипа за 10 дни в Карпати. Пътни ,храна,спане и гориво 800 бг лева без да съм гледал кое колко струва. Това е за двама човека, В планината карахме основно по черно.

        Коментар


        • #5
          От: Карпатски кордон 2018

          Записах се ....ако всичко е наред и не ми мине котка път .

          Hello, Plamen!

          There is no app.form.

          Just be at the start 28.04.18

          49° 0′ 15″ N, 22° 54′ 4″ E (49.004299, 22.901100)

          Info is here:

          http://lviv4x4.club/calendar/carpath...rder_2018.html

          Тръгвам с авера ( навигатора ха-ха) ми на север на 25.04 - 26.04. Чакам още ентусиасти !

          Коментар


          • #6
            От: Карпатски кордон 2018

            Направих резервация в хотел Золоти Ворота в близост до гр.Мукачево. Цената за нощувка е само 11€.От там още към 130 км. и сме на стартовата точка.

            Коментар


            • #7
              От: Карпатски кордон 2018

              Това звучи интересно, започвам и аз да мисля по организацията

              Коментар


              • #8
                От: Карпатски кордон 2018

                Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                Миналото лято (август) ходихме 7 джипа за 10 дни в Карпати. Пътни ,храна,спане и гориво 800 бг лева без да съм гледал кое колко струва. Това е за двама човека, В планината карахме основно по черно.
                Здравейте, дали ще може да споделите някакви подробности около необходимата организация за пътуването, ако има някакви особености - какви документи са необходими, разни неща с които трябва да се внимава, какво е разрешено или по скоро какво не е разрешено да се носи - оборудване, например брадви, резачки, подобни неща? Всичко би било от полза, колкото по от рано, толкова по добре, за да можем да планираме адекватно и да не се изложим пред чужденците Най-вече по границите имам предвид.

                Коментар


                • #9
                  От: Карпатски кордон 2018

                  Здравейте,във Варна има консулство.Смятам да отида лично тези дни ,за да разбера от първа ръка дали има особености относно преминаването през украинската граница.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Карпатски кордон 2018

                    Първоначално публикуван от diveplam Преглед на мнение
                    Здравейте,във Варна има консулство.Смятам да отида лично тези дни ,за да разбера от първа ръка дали има особености относно преминаването през украинската граница.
                    На първо четене е това: http://www.mfa.bg/120/findanembassy/0/156/
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #11
                      От: Карпатски кордон 2018

                      С каква кола ще ходиш? Какъв прогнозен бюджет е необходим?
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #12
                        От: Карпатски кордон 2018

                        Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                        С каква кола ще ходиш? Какъв прогнозен бюджет е необходим?
                        С Нисан Патрол 3.0(дълга база).За гориво не вярвам да мина 1000 лв. Хранителни запаси за двама души-200 лв. Две нощувки в хотел-50 лв. Три вечери под звездите на палатка,около 2 литра ракия.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Карпатски кордон 2018

                          Първоначално публикуван от diveplam Преглед на мнение
                          С Нисан Патрол 3.0(дълга база).За гориво не вярвам да мина 1000 лв. Хранителни запаси за двама души-200 лв. Две нощувки в хотел-50 лв. Три вечери под звездите на палатка,около 2 литра ракия.
                          Сметката изглежда издържана, особено последната част

                          П.П. Абе, по-горе се споменава навигатор, за три дни знам ли, може да се подсили последната точка от запасите

                          Коментар


                          • #14
                            От: Карпатски кордон 2018

                            Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                            Сметката изглежда издържана, особено последната част

                            П.П. Абе, по-горе се споменава навигатор, за три дни знам ли, може да се подсили последната точка от запасите
                            За да нямаме проблеми на границите само по 1 литър концентрат(ракия) на човек,но колко водка само началника горе знае.Да не забравяме,че и по 2 литра вино можем да внесем.
                            Последно редактирано от diveplam; 07-02-18, 17:36.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Карпатски кордон 2018

                              Първоначално публикуван от diveplam Преглед на мнение
                              За да нямаме проблеми на границите само по 1 литър концентрат(ракия) на човек,но колко водка само началника горе знае.Да не забравяме,че и по 2 литра вино можем да внесем.
                              Има логика

                              Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                              На първо четене е това: http://www.mfa.bg/120/findanembassy/0/156/
                              Колега, благодарности за полезната информация!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X