Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипа не пали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джипа не пали

    Здравейте колеги и честита нова година за съжаление моя американец с присадено сърце пак ме изненада паля вчера сутринта от четвърт оборот и след 10 секунди изгасна ненадейно и край усъмних се в най лесния вариант според мен и смених стоп клапана на ГНП-то но няма никакъв ефект пуснах директно захранване към клапана пак същото след всичките преживявания вече си мислех че тази кола вече няма с какво да ме изненада но уви всеки път изкарва някой номер от шапката ще съм благодарен на всякаква помощ от патили колеги

  • #2
    От: Джипа не пали

    Първоначално публикуван от драг Преглед на мнение
    Здравейте колеги и честита нова година за съжаление моя американец с присадено сърце пак ме изненада паля вчера сутринта от четвърт оборот и след 10 секунди изгасна ненадейно и край усъмних се в най лесния вариант според мен и смених стоп клапана на ГНП-то но няма никакъв ефект пуснах директно захранване към клапана пак същото след всичките преживявания вече си мислех че тази кола вече няма с какво да ме изненада но уви всеки път изкарва някой номер от шапката ще съм благодарен на всякаква помощ от патили колеги
    Где се развиват събитията?

    Коментар


    • #3
      От: Джипа не пали

      В Шумен забравих да уточня че джипа е Wj 3.1 дизел нямам нафта към дюзите

      Коментар


      • #4
        От: Джипа не пали

        Еми да не е замръзнала таи нафта ?

        Коментар


        • #5
          От: Джипа не пали

          Съмнявам се при положение че гаража е +10 градуса повече ме съмнява нещо по електрониката но не знам точно от къде окабеляването също съм проверил всичко е ОК

          Коментар


          • #6
            От: Джипа не пали

            Датчик? Примерно на колянов вал?

            Коментар


            • #7
              От: Джипа не пали

              На диагностиката с ключа не трябва ли да го покаже никакви грешки нямам това ГНП от кой компютър се командва

              Коментар


              • #8
                От: Джипа не пали

                Днес се опитахме да направим диагностика с една измислена диагностика Делфи която едвам се свърза към джипа и не показа грешки само датчик на входящия въздух отчита 150градуса откачихте буксата му и се чу някакво жужене от ГНП-то може ли този датчик да прави тези поразийи

                Коментар


                • #9
                  От: Джипа не пали

                  Провери си нивото на маслото - ей така за всеки случай. Имах подобно изпълнение - оказа се - ниско ниво на мАслото. !?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джипа не пали

                    Компютъра на мотора е под задната седалка , чете се с Bosch KTS !!!
                    Еди Рангелов : 0885 088 444
                    Няма незаменими има незабравими хора !!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X