Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

    От месец и половина карам Micubishi Outlander PHEV Juro 2017. Тази година в Англия зимата е доста студена. Четери дена след като доиде джипа заваля голям сняг. Сега пак вали. Нарочно го карам с надуто парно и предварително затопляне (това ползва страшно много ток от батерята).Искам да видя колко гори най-много. При този дзверски режим, комбинирано ток и бензин ми гори 9.3 на 100. Само на ток изминава 7-10 км - EV режим. На нормаленрежим ( ток и бензин) батерията свършва след 24 км.
    Батерията се зарежда от обикновен котакт от нула до 100 процента за 5 часа и половина, до 80 процента за 3 часа и половина. На бързото зареждане ( от колонка) за 25 минуи на 80 процента. Едно пълно зареждане от обикновен контак в къщи ми струва 1.28 паунда или 2.84 лева.
    Джипа е глям и удобен. Много е тих, дори и когато работи бензиновият двигател. Най- много ме кефи колко бързо се изнася от място, като спортна кола, въпреки ч е 3 тона.


    Това са ми първите впечатления засега.
    Последно редактирано от Бъкар1; 17-01-18, 23:14.
    Ако дадеш на някого една риба - ще го нахраниш за един ден, ако го научиш да лови риба - ще се отървеш от него за целият уикенд!

  • #2
    От: Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

    Честито за каляската .. ама нещо да не бъркаш, Ъ ? Какви ТРИ тона - да не носиш винкели ?

    2017 Mitsubishi Outlander PHEV*
    BASE PRICE $42,000 (est)
    VEHICLE LAYOUT Front-engine, AWD, 5-pass, 4-door SUV
    ENGINE 2.0L/119-hp/140-lb-ft DOHC 16-valve I-4 plus 80-hp/101-lb-ft front and 80-hp/144-lb-ft rear electric motors
    TRANSMISSION 1-speed automatic
    CURB WEIGHT 4,100 lb (mfr)
    WHEELBASE 105.1 in
    LENGTH X WIDTH X HEIGHT 184.8 x 70.9 x 67.3 in
    0-62 MPH 11.0 sec (mfr est)
    EPA CITY/HWY/COMB FUEL ECON Not yet rated
    ON SALE IN U.S. Summer 2016

    Коментар


    • #3
      От: Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
      Честито за каляската .. ама нещо да не бъркаш, Ъ ? Какви ТРИ тона - да не носиш винкели ?

      2017 Mitsubishi Outlander PHEV*
      BASE PRICE $42,000 (est)
      VEHICLE LAYOUT Front-engine, AWD, 5-pass, 4-door SUV
      ENGINE 2.0L/119-hp/140-lb-ft DOHC 16-valve I-4 plus 80-hp/101-lb-ft front and 80-hp/144-lb-ft rear electric motors
      TRANSMISSION 1-speed automatic
      CURB WEIGHT 4,100 lb (mfr)
      WHEELBASE 105.1 in
      LENGTH X WIDTH X HEIGHT 184.8 x 70.9 x 67.3 in
      0-62 MPH 11.0 sec (mfr est)
      EPA CITY/HWY/COMB FUEL ECON Not yet rated
      ON SALE IN U.S. Summer 2016
      Прав си! Поправка - 1860кг!
      Благодаря!
      Ако дадеш на някого една риба - ще го нахраниш за един ден, ако го научиш да лови риба - ще се отървеш от него за целият уикенд!

      Коментар


      • #4
        От: Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

        Мале,честито,ама да знаеш как ти завиждаааааААааам

        Коментар


        • #5
          От: Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

          Честито и хиляди безаварийни

          Нещо не особено икономично ми се струва това "камионче" Толкова ли си му дават ?!? айде сега е студ и го товариш, както каза, ама 10км ?!?! - то на ток си до никъде
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • #6
            От: Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

            Този джип е за хора като мен които карат 95% на къси разтояния и могат да го ползват главно на ток. Ако караш редовно на дълги разтояния - джипа не е пдошодящ. Ако го карам само на ток без да използвам парното и без да подгрявам кабината преди пътуване, с едно зареждане изкарва към 30 километра.Производителя го дава до 50км. Лятото ще пробвам да видя колко максимално ще изкарам само на ток.
            Последно редактирано от Бъкар1; 18-01-18, 17:57.
            Ако дадеш на някого една риба - ще го нахраниш за един ден, ако го научиш да лови риба - ще се отървеш от него за целият уикенд!

            Коментар


            • #7
              От: Micubishi Outlander PHEV Juro 2017

              А дали може да се газифицира първата версия на PHEV? Какъв тип е инжекциона?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X