Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sportage 2.0 дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Kia Sportage 2.0 дизел

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    ...С нов хонинг и сегменти, имаш ресурс колкото за продажба и да не те търсят после.
    ... веднага.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      От: Kia Sportage 2.0 дизел

      Описания ремонт не е ":замазване на положението' защото , няма нищо скрито покрито , като при автоджамбазите, а при евентуален ремонт се дава гаранция(капитализъм иначе няма леб) Години наред само четох в този форум, Моите уважения към създателите, пишещите и четящите този форум. Четейки осъзнавам и се радвам, че има знаещи и можещи хора в тази държава. Аз нямам претенции за това , че съм компетентен . Нямам дипломи, имам се за средностатистически българин на средна възраст. Споделих този ремонт и гарантирам, че мога да ползвам и имам калибрирани измерителни инструменти. Преди да извърша какъвто и да било ремонт . след измиване, дефектация и измерване честно споделям с клиента възможностите за ремонт и евентуални компромиси. Практиката показва че след такъв ремонт двигателя при правилна експлоатация спокойно минава 100 000. без шумове с номинална мощност. Не е реклама. Просто е проверено на практика. Реших да пиша за евентуално ако мога да помогна на колеги. Теорията е едно а практиката съвсем друго. Искам още да кажа, че винаги максимално се старая нещата да бъдат според инструкцията за ремонт и експлоатация.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X