Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с камера

    А аз да попитам - каква ти е СД картата? Достатъчно висок клас ли е за да поеме fullHD запис?

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с камера

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Човек, ако в първия пост напишеш PC и изрично не споменеш, че си с macos, и не си в специализиран mac форум, няма жив човек да се сети, че си mac os.
      Да прави сте,изобщо не отчетох че това ще Ви подведе.Защото всички прложения,MioVuo Manager и codeci са ми за MacOS. Правя всичко както е описано.
      Та,форматирах устройството и от двете кратки клипчета който направих,за щастие вървяха.Днес ще пробвам на полеви условия в колата,и веднага ще проверя какво е станало.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с камера

        След форматирането на устройството и картата в домашни условия направих 2 кратки записа,който MioVue Manager-a ги четеи възпроизвежда ( и аз бях повече от доволен),веднага излязох и поставих камерата в колата.Всички файлове от колата не ги чете.Започвам да си мисля,че ще е от Картата,а тя е 16 GB microSD от стария ми телефон.Много е възможно да е бъгнала.Утре ще мина да взема от некъде една нова microSD и ще я форматирам.Ако и това не помогне ще го връщам на eMag

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с камера

          Само за инфо,проблема беше в картата.Взех една нова,форматирах я и сега няма никакви проблеми с възпроизвеждането на файловете.Благодаря на всички за предложенията.

          Коментар


          • #20
            Здравейте колеги,

            Трябва ми такава батерия. Намирам в Али-то, при цена от 5 - 7 $ на батерийката, иска 150 -170 $ shipping. Някой може ли да каже тук в БГ от къде мога да си я закупя?

            Ще гледама в магазинчета за батерии и ремонт на телефони, но все пак ако някой може да ме насочи ще съм благодарен.

            Благодаря!!!

            Коментар


            • stefsab
              stefsab коментира
              Редактиране на коментар
              Виж в сайтовете за хоби колички, детски радиоуправляеми модели..

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X