Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

    Здравейте колеги! Голям мерак ми беше паджеро от много отдавна и след като се сдобих с такова започна голямото търсене на части.
    В момента търся пулове за клапаните -диаметър 37мм -дебелина3.30мм.

  • #2
    От: Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

    Навсякъде където извършват шлайф на глави ще имат и пулове . Аз пращах главата да я шлайфат и да напаснат клапани + пълна ревизия в Казанлък и там ми смениха и пуловете които бяха износени . Ако не успеше да намериш пиши да намеря телефон да им звъннеш дали продават отделно без ремонта да е при тях .

    Коментар


    • #3
      От: Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

      Ами дай го номера колега ако го намериш че само и единствено в балканстар има и се чакат много време а за пари не ми се говори.

      Коментар


      • #4
        От: Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

        Отново проблем с джипката!
        След основен ремонт и след монтирането днес на нов радиатор и термостат и датчик за температурата уж всичко е на ред но се появи странен проблем.
        След работа около 20 мин загря нормално , изгасих мотора и след това отказа да пали! Върти нормално но никакви признаци!
        След около 40 мин поистина и пробвах запали от раз и пак като загря и пак отказа.
        Пак изчаках 30на мин и като запали и газ към вкъщи, вече прибрал се и спокоен пробвах и от 20 пъти 20 запали като по учебник! Та въпроса ми е колеги къде да търся проблема че главата ми пуши вече !

        Коментар


        • #5
          От: Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

          Това, ако центовките са ОК и няма въздух, значи износен помпен елемент.

          Коментар


          • #6
            От: Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

            Днес пробвах директно маркуч от гнп до туба с гориво за да елиминирам възможноста за въздух, и след много въртене запали. Помислих че проблема е решен ама не остана.
            Иначе след ремонта е супер няма и следа от чад дори и в по високи обороти , маслото не го пипа въобще. Така като е тръгнало ще ревизирам цялата горивна система. В понеделник има записан час при много добър дизелджия и ще видим тая работа.

            Коментар


            • #7
              От: Pajero 2.8 4M4O и съпътстващите проблеми!

              Проблема е решен!
              На гнп-то има клапан който до колкото разбрах има нещо общо с температурния датчик и отговаря за сигурността- демек ако някой се опита да го краде да не пуска гориво!
              Е вече го няма и Всичко е Точно!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X