Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda xr400 vs Suzuki DRZ400

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda xr400 vs Suzuki DRZ400

    Здравейте колеги, спрял съм се на тези два мотора,но не мога да реша кой е по добрият.Може ли да ми помогнете, изчетох доста теми в форума и извън него.Знам че моторите са от тези който не изискват кой знае каква поддръжка освен масла и филтри в общи линии.ДРЗ-то има стартер,но няма манивела което според мен не е много хубаво,докато хр е само с манивела.ДРЗ-то е по тежък също.До колкото съм чел за гора ХР е по добър,но исках и вашите мнения да чуя.Също така първоначалната вноска на един ДРЗ е доста по висока сравнение с тази на Хр.Ще се радвам да чуя вашите мнения,мотора ще се позлва както за асфалт(не много) така и за гора(главно).Ппц цената на TTR600 много ме привлича,но си е тежичка машина мисля за гората.Аз съм 182/184 и 80 кила.

    Поздрави

    П.П Приемам и всякакви други предложения за ендурота около 4000 4200лв.Било то huskwarna, gas gas, ktm и т.н.
    Последно редактирано от gogo124; 16-01-18, 14:25.

  • #2
    От: Honda xr400 vs Suzuki DRZ400

    Ако те притеснява тежестта, то 'DR-Z 400 K' версията е без стартер, има само манивела и тежи около 115кг. Отделно за всички останалите DR-Z без манивела се продава kit от щатите за около 150$-200$ и се слага манивела. Друг върпос е, че DR-Z трудно се намира. Ако разгледаш обявите ще видиш, че почти не се продават DR-Z. Имам ХР 250 и DR-Z 400 и наистина дрз-та си тежи повече. За ХR 400 нищо не мога да ти кажа, освен че са много хвалени тук из форума. Избрах дрз-та, тъй като визията му ми харесва доста повече, спрямо XR-a, а и стартер допринесе. Според мен който и да избереш от давата, то няма да сбъркаш. Аз бих избрал този, който е по поддържан.

    Коментар


    • #3
      От: Honda xr400 vs Suzuki DRZ400

      Здравейте колеги,с оглед на пазара годините и сметките който направих променяме тема на yamaha wr450 или КТМ exc в диапазон на кубатурата от 300 до 525.Какво ще кажете за тези два мотора,опитах се да търся с търсачката но ми изписва че няма намерени постовес думата"КТМ".Каквото намерих прочетох.Говорим за 4т мотори.Знам че японските мотори са по здрави ппц,но пък частите(оригиналните) им са по скъпи и по бавно пристигат,докато при КТМ са по евтини и идват по бързо и имат представителство.Моторите ще са в диапазон на годините между 2003 и 2006-7 в зависимост от пазара и цените.

      Коментар


      • #4
        От: Honda xr400 vs Suzuki DRZ400

        Здравейте,за да не отварям нова тема ще питам тук.Поради доста четене и смятане на бюджета,променям борбата между КТМ 450 ехц и уамаха вр450 около 2003-2006 година ще са моторите,какво ще кажете за тях?Опитах да потърся за КТМ с търсачката но не ми намира нищо по някаква причина,темата за вр съм я изчел така че повече ме интересуват мнение за ктм поддръжка и т.н.Става дума за 4т!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X