Обява

Свий
Няма добавени обяви.

светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

    някои да има на идея кво да гледам варвеше си добре светна чека и като дам газ на място пуши прекасва като варви като дам газ се форсира но изкадява силно в началото после си пуши някакви савети ако може благодаря ви предварително

  • #2
    От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

    Като начало смени си горивния филтър.
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • #3
      От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

      Честито!

      Онова черното в Казанлък до Кауфланд ли взе?

      Относно проблемът ти - най-добре е да прочетеш грешките които показва, щом свети чека. Виж цедката на входа на помпата да не е задръстена (писано е във форума). Дано да е малкият дявол.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

        не е от калфланда от една година го имам ами за сега установяваме че е умна дюза грешка 34с кламра го дава а на компа го дава. P1240 ако някой даде повече инфо за тези гр

        Коментар


        • #5
          От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=224728

          Може и да ти помогне това.
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар


          • #6
            От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

            Еми като ти дава грешка "умна дюза" все си мисля че е редно да я смениш.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

              това и ще направя смяна тия дни ще е взема и ще дам информация какво е станало благодаря на всички колеги които ми помагат адмираци кам форома и кам вас с квото мога и аз ще помагам макар да сам нов може все пак с нещо да помогна

              Коментар


              • #8
                От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

                благодаря ти направих го разбра се уна дюза се оказа тиа дни ще смени и ще споделя какво стана благодаря ви

                Коментар


                • #9
                  От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

                  джипката е готова умната дюза се оказа сменена е и сега с самолет благодаря на всички за помоща

                  Коментар


                  • #10
                    От: светна чека и пуши прекъсва терано 2 2,7 тди 2001

                    Здравейте,

                    На мен ми се случи нещо подобно. Минавайки през една рекичка с дълбочина около 25-30см влезе в авариен режим(поне така си мисля) и не можеше да се форсира. Стига до 1500 оборота и толкова. Угасих я и отново я запалих и проблема изчезна, но започна да пуши и прекъсва. Предполжих, че нещо се е намокрило, но през същата река съм минавал многократно и то при ниво от 50-60см вода. прибрах се и не бях я палил около две седмици. Запалих я и отвоно пушеше и прекъсваше. На следващия ден смених горивния филтър и налях добавка за почистване на системата. Отново пушеше и прекъсваше, когато я форсирам. Оставих да загрее малко, угасих я и като запалих всичко беше наред. Нямаше и помен от прекъсване и пушене. Карах я около 200км и всичко е нормално. Интересното ми е, че чека изобщо не светна и не показва никаква грешка.
                    Въпроса ми е, дали се е случвало и на друг колега и от какво би могло да е? Също така ме интересува дали има признаци за смяна на нещо?

                    Благодаря предварително

                    Поздрави

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X