Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за Y61

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за Y61

    Здравейте,

    нов съм в занаята и от вчера съм притежател на един Patrol Y61, за който имам следните питания:
    1. Препоръчан сервиз в София за проверка на цялостното състояние и офроуд тунинга
    2. Препоръчан сервиз за диагностика/ремонт на ABS-а, тъй като лампата му свети и спира трудно, носейки наляво (ако не е същият от т.1)
    3. Ако някой колега знае нещо за колата и какви проблеми има да сподели моля, че да не откриваме топлата вода - В5952КР от село Кичево



    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:patrol.JPG
Прегледи:1
Размер:103.0 КБ
ID:6141607

    Поздрави и до скорошни срещи!

  • #2
    От: Сервиз за Y61

    Проблема с АБС-а съм го преборил успешно.Ако все още не си намерил лек звънни
    Борис 0888 999 едно едно9
    PATROL Y260 RB30S

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз за Y61

      Светенето на лампата на ABS-а в общия случай значи че се е деактивирал и това няма никаква връзка с носенето и лошото спиране - те са си от неизправности по спирачната система, а не от липсата на/деактивиран ABS.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз за Y61

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Светенето на лампата на ABS-а в общия случай значи че се е деактивирал и това няма никаква връзка с носенето и лошото спиране - те са си от неизправности по спирачната система, а не от липсата на/деактивиран ABS.
        Напротив.Има общо и е често срещан проблем с Y61.
        Борис 0888 999 едно едно9
        PATROL Y260 RB30S

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз за Y61

          Светенето на ABS-а идва от някой от датчиците. А занасянето при спиране идваше от силно корозирали предни спирачни апарати- 3 от водачите се бяха заварили- проблема е решен-рециклиране на спирачните апарати и всичко е ок. Светенето на АБС не е ремонтирано, тъй като джипа ще се кара предимно офроуд.
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз за Y61

            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
            Светенето на ABS-а идва от някой от датчиците. А занасянето при спиране идваше от силно корозирали предни спирачни апарати- 3 от водачите се бяха заварили- проблема е решен-рециклиране на спирачните апарати и всичко е ок. Светенето на АБС не е ремонтирано, тъй като джипа ще се кара предимно офроуд.
            Преди време, когато ABS-а още ми работеше не можех да повярвам, че дръпнатите не са измислили датчик, който да го изключва - на бавни например. За момента и аз спирам само с предно дясно колело, но както Влади казва проблема е от блокирали бутала, а не от ABS.
            NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
            SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
            GSM: О887б97З79

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X