Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канят ме на гости в Украйна!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Канят ме на гости в Украйна!

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Баси, чета темата и изпадам в ужас! От 25 години съм женен за рускиня и още съм жив! Сигурно съм голям късметлия? А украинките са си рускини практически, живял съм съм там няколко месеца. С нищо не са по различни.
    Ти си от СевероЗапада, кой знае колко гаджета торлачки си имал като малък, та си имунизиран, обикновенните хора да му мислят ))

    Аз като гледам тия клипове по-горе ако бях от религията на мира да съм тръгнал до сега 2-3 пъти да си търся 2ра и трета жена от там, евала и машалах на красотата им.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: Канят ме на гости в Украйна!

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Баси, чета темата и изпадам в ужас! От 25 години съм женен за рускиня и още съм жив! Сигурно съм голям късметлия? А украинките са си рускини практически, живял съм съм там няколко месеца. С нищо не са по различни.
      Естествено че си късметлия. Всеки оженил се за добра жена е късметлия.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Канят ме на гости в Украйна!

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Баси, чета темата и изпадам в ужас! От 25 години съм женен за рускиня и още съм жив! Сигурно съм голям късметлия? А украинките са си рускини практически, живял съм съм там няколко месеца. С нищо не са по различни.
        Значи си късметлия !

        Нагледал съм се на пичове с небогат опит с жените, които отивайки в Русия, естествено се връщат с някоя Кубилкина която ги ползва просто за поредното стъпало.
        Имам и подобни вътрешнодържавни примери за мераклии и мераклийки които искат да осребрят добър вид на изглед в комбинация с добро отношение, в брак със столичанин/ка, особено ако има и някой апартамент който си стои празен.

        Имам и примери като твоят, но са единици.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Канят ме на гости в Украйна!

          И един поздрав от Украина.

          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Канят ме на гости в Украйна!

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Имам и подобни вътрешнодържавни примери за мераклии и мераклийки които искат да осребрят добър вид на изглед в комбинация с добро отношение, в брак със столичанин/ка, особено ако има и някой апартамент който си стои празен.
            И аз имам примери. Например навремето - времето с жителствата, чакането по един живот за панелка Младост/Люлин/Обеля и т. н. - един колега (състудент) от Казанлък и колежка комшийка (знаеш квартала) се загаджиха. Родителите на колежката не искаха да чуят: "Тоя никаквец от провинцията" и все в тоя ред. Колегата си беше пич и всичко си имаше, имаше и съвсем сериозни намерения, ама не устиска на простотиите. Междувременно колежката беше забременяла, но това не беше пречка за караконджулите. Колегата впоследствие се ожени щастливо, семейство с деца, кариера и прочее (даже и пустото му жилище, че и без жителство). Колежката прекъсна по бременност и така и не завърши, отгледа си детето (отдавна голям мъж) сама и никога не се омъжи. Родителите и починаха, а в така отстоявания от провинциални набези апартамент, тя в момента отглежда около 15 котки и горе-долу още толкова кучета...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Канят ме на гости в Украйна!

              Мойте примери са много, а имам и пресни, и когато тотално приключат личните отношения в рамките на 6-8г., които не са били основните водещи, а просто съпътстващи, винаги е едно и също - "Не за мен, а за детето !".
              ... ама темата беше за "гости в Украйна", та ми е много интересно развитието и, което също ще добавя в статистиката ми.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Канят ме на гости в Украйна!

                Напиши с големи букви в статистиката : Дъската и пироня требва да съответстват.Ако пиронят е лабав , или па дъскъта , първият ще се гъне , или дъскъта ша са сцепва.Се нещо ша опущи.
                А понякога стават хубави , до прекрасни съвпадения.
                Та , търсете си дъската , пирони!
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Канят ме на гости в Украйна!

                  Аз пък ще ви кажа (и на момчето от темата) - опичайте си акъла! Нито съм най-великия пирон, нито дъската ми е върха на дъските. И такива няма. Нито принцеси от приказките, нито принцове на бели коньове.
                  Като му се ходи на пича да отива и хич да не слуша разни моруци и дръти папърдаци ергени. Дъските и пироните се гласят. (Това, ако вече не е и отишъл - да е жив и здрав.)
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Канят ме на гости в Украйна!

                    Тва беше за Ники , че води статистика.В района дето живея е с пари.Секи път
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: Канят ме на гости в Украйна!

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Тва беше за Ники , че води статистика.В района дето живея е с пари.Секи път
                      Водя статистика за всичко, и за това почти винаги съм прав, като доста често не ми харесва, но е по-добре отколкото с розови илюзии.

                      А с пари е лесно и най-евтино, ама темата беше за нашенски емоции в Украйна.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Канят ме на гости в Украйна!

                        Чета и се чудя, толкоз народ пищи че девойките ги били "олекотили" финансово доста сериозно.
                        Има едно нещо наречено предбрачен договор, в който много точно може да се разпише всичко и всеки да си е наясно, с какво е дошъл и с какво ще си тръгне.
                        Ако девойката се дърпа на такъв договор, значи не и е чиста работата.
                        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                        Коментар


                        • От: Канят ме на гости в Украйна!

                          Към изтритите: писах вече да не се увличате в простотии.

                          За предбрачните договори има отделна тема и определено има смисъл да се зачете. И при нужда да се пише там, а не тук. Ама само да уточня че изобщо не е толкова просто.

                          Коментар


                          • От: Канят ме на гости в Украйна!

                            Birthday Girl наскоро го даваха по някоя от тАлАвизийте...
                            Не е задължително, де.
                            Мисля че съм разказвал истинския историЙ за вуйчото на жена ми, който в зората на ТЗВ (знаете), изпълнявайки строго проверяваното и отчитано от дружинната ръководителка пионерско поръчение, заформил епистоларна връзка с някакво рускинче, чийто адрес бил даден в "Мурзилка" или "Пионерская правда", рубрика "хочу переписываться с друзъями из братских социалистических стран" Та, епистоларната връзка, придружавана с по някоя черно-бяла снимчица, продължила чак до пълнолетието на двамата, когато рускинята заявила: "Я еду к тебе в гости! Встречай!" Дошла с пет-десет куфара и (естествено) не си тръгнала За късмет на вуйчото се оказала доста красива, та той (няма не искам!) се оженил за нея. Тя побързала да му роди едно след друго две деца, които за ужас на БГ-бабата били "абе, много жълти, да нямат жълтеница нещо?". Оказало се, че рускинята не умее да готви нищо, освен пържени яйца и с това хранела децата. Рускинята обаче се засрамила и положила усилия да "се докаже като домакиня". Насъбрала готварски книги, накупила разни "утятници" (туй сме го коментирали в една тема) и до днес не съм срещал някой да готви по-вкусно и разнообразно от вуйната на жена ми. Тя ни устрои (на мен и жена ми) нещо като сватбено пътешествие няколко месеца из перестроечния вече СССР и като видях откъде е тръгнала - там "избушка на опушке", майка ѝ, вдовица от ВСВ, сама отгледала в селото 4 деца, дето не беше виждала месо през живота си (ние купихме от някакъв "чёрный рынок" и тя не знаеше какво да го прави), ами... доста работи ми се изясниха. Жената е още жива и здрава, не се разведе, не изостави вуйчото, сега гледа внуци...
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Канят ме на гости в Украйна!

                              Това са истории за социалистическите съветски девушки.

                              Сейчас времан другие, а девочките вече са руски, а не съветски ...

                              Не казвам нищо лошо, просто руснаците имат доста странно словосъчетание "Войти замуж", тоест излезнала е на лов за мъж... Не че и в Бг=то няма доста такива, ама при нашите девойчета имаше една такава тенденция да "се спасяват" в зората на нашата демокрация ...

                              Коментар


                              • От: Канят ме на гости в Украйна!

                                Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
                                Това са истории за социалистическите съветски девушки.

                                Сейчас времан другие, а девочките вече са руски, а не съветски ...

                                Не казвам нищо лошо, просто руснаците имат доста странно словосъчетание "Войти замуж", тоест излезнала е на лов за мъж... Не че и в Бг=то няма доста такива, ама при нашите девойчета имаше една такава тенденция да "се спасяват" в зората на нашата демокрация ...
                                Руски-съветски, какая разница? Все същата простотия и мизерия, нормални девушки търсят спасение. Покрай тях и много "златотърсачки" (този термин го научих от сина ми ) ловуващи за чичко-паричко, ама това си е отдавна установен парадокс на женската природа - младите хубави жени по правило не налитат на млади хубави момчета, а на дебели портфейли

                                Първоначално публикуван от The Who преди близо 50 години
                                But you know, nowadays
                                It's the old man
                                He's got all the money
                                And a young man ain't got nothin' in the world these days
                                I said
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X