Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канят ме на гости в Украйна!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Канят ме на гости в Украйна!

    Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
    "Толкоз път за един път - друг път - никой път" (от една култова тема)
    И моето едно комшийче младо момче, си е купил билети до Франция за три - четири пъти напред, не виждам да му е зле. Както казва, на мен пътят от Враца до София, ми е по-скъп отколкото от София до Франция. В петък е на самолета за там, в неделя се прибира. Не виждам да му е зле.

    Та днешно време 1500км не са както някога - две седмици път с волска кола.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • От: Канят ме на гости в Украйна!

      Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
      И моето едно комшийче младо момче, си е купил билети до Франция за три - четири пъти напред, не виждам да му е зле. Както казва, на мен пътят от Враца до София, ми е по-скъп отколкото от София до Франция. В петък е на самолета за там, в неделя се прибира. Не виждам да му е зле.

      Та днешно време 1500км не са както някога - две седмици път с волска кола.
      Зависи какво търси човек, а каквото търси, това намира ... за хубаво или за лошо, но поне ще има за какво да си спомня, като остарее.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • От: Канят ме на гости в Украйна!

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Зависи какво търси човек, а каквото търси, това намира ... за хубаво или за лошо, но поне ще има за какво да си спомня, като остарее.
        Или какво няма да иска да си спомня
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Канят ме на гости в Украйна!

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Или какво няма да иска да си спомня
          Определено за сега мойта Италиянска авантюра е добра тема за маитап като се съберем на маса по мъжки....
          0-

          Коментар


          • От: Канят ме на гости в Украйна!

            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
            Определено за сега мойта Италиянска авантюра е добра тема за маитап като се съберем на маса по мъжки....
            Какъв майтап? В Италия нещата са сериозни - сексът не е повод за запознанство - личен опит от работа в техен университет...
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • От: Канят ме на гости в Украйна!

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Или какво няма да иска да си спомня
              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Какъв майтап? В Италия нещата са сериозни - сексът не е повод за запознанство - личен опит от работа в техен университет...
              Станьо , пепел ти на езика.Любовта ще спаси света.Знаеш , че не е важно кой защо люби.
              Траперът е несериозен.Просто не е искал да се запознае
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Канят ме на гости в Украйна!

                Траперът не си е заслужил запознанството просто.

                Коментар


                • От: Канят ме на гости в Украйна!

                  Те' какво излезе от толкова некоординирани мнения - ОрганизацийЙ и свитата му лично ще Ви посетят.

                  Измъкване - йок!

                  На добър час!
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • От: Канят ме на гости в Украйна!

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Станьо , пепел ти на езика.Любовта ще спаси света.Знаеш , че не е важно кой защо люби.
                    Траперът е несериозен.Просто не е искал да се запознае
                    Трябва да отбележа от моя опит че рускините въобще не държат да се запознавате А стигнеш ли до момента да те запознава с мама и тате трябва да стартираш като Шумахер в добрите му години иначе си изгорял за да светиш
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Канят ме на гости в Украйна!

                      Абе не то италиянките не са по назад... трапера не е попаднал май на точното място.
                      0-

                      Коментар


                      • От: Канят ме на гости в Украйна!

                        пак да напомня да не опростачвате темата

                        Коментар


                        • От: Канят ме на гости в Украйна!

                          Здравейте,

                          Миналата година септември работих в Украйна за няколко седмици. Общо пътувах до там два пъти със самолет от терминал 1 тук си имаме директна линия до Киев.
                          Виза не съм вадил. Няколко приятелчета, с които се запознах там (Украинци), сега започнаха работа тук в София (пътуват също из страната командировки).
                          Ако все още колегата, пуснал темата има въпроси за уточняване - може да ми пише на Л.С. , ще му дам тел да се чуем.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • От: Канят ме на гости в Украйна!

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Тончо, готов ли си да скочиш в гьола ?!


                            Въх... и тия са открили макдоналдс...

                            А задачата за посещението от уважение и приятелство не може ли да се реши с двуседмична екскурзия с лаптоп под ръка и една раница багаж?

                            Коментар


                            • От: Канят ме на гости в Украйна!

                              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                              ...
                              Та днешно време 1500км не са както някога - две седмици път с волска кола...
                              Трудно ще стане тва - 1500 км с по грубо 5 км/ч - май ще мине месец и горница (ако си активен) . Трябва да се почива , да се готви, да се намира храна - и това ако няма заплаха за пътуващите .
                              Значи + проучване на терена , охрана и други ПЛЮСОВЕ - ша отнесе и два месеца . Пак оптимистично....
                              Слагай ги 30 км на ден (говорим за идеални условия) . Конвоя е стегнат , хората са печени , въоръжени ...абе нинджи отвсякъде...
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • От: Канят ме на гости в Украйна!

                                Баси, чета темата и изпадам в ужас! От 25 години съм женен за рускиня и още съм жив! Сигурно съм голям късметлия? А украинките са си рускини практически, живял съм съм там няколко месеца. С нищо не са по различни.
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X