Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канят ме на гости в Украйна!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Канят ме на гости в Украйна!

    Интересна тема!
    За 3 години тук в Украйна, мога да кажа че повечето от написаното е вярно, НО какво могат украинките.....
    Мога да дам доста информация, но не ми се пише.Автора ако иска нещо да напише лично.

    Коментар


    • #92
      От: Канят ме на гости в Украйна!

      То стана като в онзи виц-"Колко жени му трябват на българина-англичанка да го научи на обноски,германка-да го научи да работи,французойка-да го научи на любов,рускиня-да му е.... мамата и българка-да го погребе като хората."
      Колега достатъчно си голям сам да мислиш и сам да си вземаш решенията.Може да пуснеш едно ухо за това което ти говорят другите,но последното решение винаги е твое а не после-ти защо така ми каза.За почти 46 г аз съм бил женен три пъти и три пъти съм се развеждал с минимални за мен материално-финансови загуби.Втората ми съпруга беше украинка(от Запорожье),и нищо лошо за нея не мога да кажа,разделихме се като приятели и все още се чуваме по празници и рождени дни.Имай в предвид,че Украйна е голяма и жените в различните и части много се различават,в Източна Украйна са по-скоро рускини,Одесса си е бамбашка-там си е град държава,в Карпатите са увстро-унгарки а в Западна Украйна-по-скоро полякини.Всеки си има собствените манталитети и бръмбари в главата.Иначе Украйна си е красива страна има какво да се види,особено от май до септември.
      Така,че отиди огледай се услушай се и ако не минава влак-пресечи .И още един приятелски съвет-ако не е умната то хващай русата

      Коментар


      • #93
        От: Канят ме на гости в Украйна!

        Украинките са може би най-красивите жени от бялата раса, но всичките ми познати, оженили се за такива (трима само, де) се разведоха с люти скандали и още си ближат раните. Колкото и странно да изглежда, съм свидетел на два-три много щастливи брака с рускини...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #94
          От: Канят ме на гости в Украйна!

          И още един приятелски съвет-ако не е умната то хващай русата
          Руси да искаш!!!!

          Коментар


          • #95
            От: Канят ме на гости в Украйна!

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            В днешно време и за авантюри се пътува по 1500 километра.
            Да бе, изврати се тоя свЕт. Ама чак пък фетишисти да се въодушевяват от разстояние не ми се вярва... Та ако си ги минАл тия километри, за удоволетворяване на някакви нужди, които тука нали нЕма как и кой да задоволи, много вероятно е да отиват на сериозно нещата. (И не само сексуални нужди, разяснявам за хората с мръсно подсъзнание ).
            А тия работи "от учтивост", не са нужда, а задължение. И са полезни за много неща, но не и в отношения, при които и на двамата трябва да им е кеф и да участват с желание.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #96
              От: Канят ме на гости в Украйна!

              Давай снимки на момата. Така не може да се даде съвет.

              Коментар


              • #97
                От: Канят ме на гости в Украйна!

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Куче с кокъл няма да уплашите Една жена, знае как да си преследва целите. Решили че те иска, загиваш (ако ти е по-лабилна психиката). Успех, и умната.
                И да не ти е лабилна психиката, едни чудесни - (минус) 2-3 bar правят чудеса !

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                В днешно време и за авантюри се пътува по 1500 километра.
                Тва ше да е голЕм зор !

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Тук има свестни и красиви жени, е няма да я намериш по баровете или по сайтовете..., относно украинката,
                ако си умен, предпазлив и любовта не те заслепи, ще успееш да се позабавляваш и дотам, другото ще си покаже с времето...
                Еее, стига де, не всички харесват "свестни" жени, обаче е важно да си наясно с тая работа предварително.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #98
                  От: Канят ме на гости в Украйна!

                  Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                  Давай снимки на момата. Така не може да се даде съвет.
                  Не се увличайте.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Канят ме на гости в Украйна!

                    Като чета няколко подобни теми, оставам с впечатлението, че или няма жени, или е много трудно да си намериш у нас ! Като говоря с приятелки, всички мрънкат, че нямало мъже ! Я някой да пусне тема "Търся си жена/мъж", па белким съберем някои сродни душици.

                    ... то в такава тема едва ли ще има пишещи жени, ама барем ше четат.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: Канят ме на гости в Украйна!

                      Ми. Чуждата кокошка гъска.

                      Ясен ми е изтрил клипа без да чуе текста
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Канят ме на гости в Украйна!

                        Навремето преди да ги стисне кризата гърците , Сандански беше пълно с украинки и молдованки, ами коне бяха -якички. Чак да зарежеш всичко и разпродадеш ....
                        Ако има някой от Сандански да пише сега как е, нека момчето да селезе до долу да тества 2-3 , па може и да му мине мерака

                        Иначе го разбирам, много приятели и познати от 72-78 набор - от тая криза (се пари няма -и незнаеш кога ще те уволнят) останаха ергени /моми.
                        Я кажи момче от къде си и на колко години, тоя голеем форум, виж колко са вълнува и грижи, се една убава мома ще ти намерим, къде ще те пращаме зет по чужбината.
                        Направо модераторите да пуснат раздел в пазара - "сватовници"

                        Коментар


                        • От: Канят ме на гости в Украйна!

                          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                          Навремето преди да ги стисне кризата гърците , Сандански беше пълно с украинки и молдованки, ами коне бяха -якички. Чак да зарежеш всичко и разпродадеш ....
                          Ако има някой от Сандански да пише сега как е, нека момчето да селезе до долу да тества 2-3 , па може и да му мине мерака
                          Написах по-горе да не прекалявате с простащината.

                          Коментар


                          • От: Канят ме на гости в Украйна!

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            В днешно време и за авантюри се пътува по 1500 километра.
                            "Толкоз път за един път - друг път - никой път" (от една култова тема)
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Канят ме на гости в Украйна!

                              Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                              "Толкоз път за един път - друг път - никой път" (от една култова тема)
                              "

                              Никой не е по-силен от слабостите си" (от един култов автор)

                              Коментар


                              • От: Канят ме на гости в Украйна!

                                Абе и аз си имам една мацка в италия дето и ходя на гости през няколко месеца..... Раздаваме го приятели с превилегий или по народному любовница.... И се виждаме все в различно градче... Хем екскурзия хем и приятна компания за уикенда ама отношенията са ни ясни от бая години....
                                0-

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X