Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канят ме на гости в Украйна!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Канят ме на гости в Украйна!

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    ...
    Жена всеки си търси както умее и дали ще случи слабо зависи от произхода на жената.
    ...
    Слабо зависи и от търсещия, щото неговата гледна точка е в мъгла от субективизъм, който изчезва с времето, но понякога и това не се случва.
    Само някой виждАл по-малко от две-три жени може да остане с впечатлението, че избора е негов.
    Въпроса опира до свеждане на минимум греди по време на мача, както и да не нахапе дърветата за постоянно.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #77
      От: Канят ме на гости в Украйна!

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Слабо зависи и от търсещия
      Зависи кой е търсещият и за кой пореден път си троши главата.

      Коментар


      • #78
        От: Канят ме на гости в Украйна!

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Зависи кой е търсещият и за кой пореден път си троши главата.
        Е тя темата, а и другата подобна, е пусната от някой който дори не си е одраскал главата.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #79
          От: Канят ме на гости в Украйна!

          Крайна тактика от мен: Ако видиш много назор , гледай да си из нашия район.Като теглиш калема , може да ти излезе по-изгодно да покопаш с лопатата
          Докато се случат хипотетично предвижданите събития се обичайте !
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #80
            От: Канят ме на гости в Украйна!

            Сега се замислих: много удачен за тази тема подпис съм си намерил.

            А не беше специално.

            Коментар


            • #81
              От: Канят ме на гости в Украйна!

              Имаме и по-стар виц от този.
              "Кому ниска , кому висока"...
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #82
                От: Канят ме на гости в Украйна!

                Тончо, готов ли си да скочиш в гьола ?!



                А това изгледа ли ?

                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #83
                  От: Канят ме на гости в Украйна!

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Имаме и по-стар виц от този.
                  "Кому ниска , кому висока"...
                  ... на мен си ми е таман.
                  Ако бях на мястото на на Тон4о, напрао ви тегля майните и тоя форум го забравям.
                  Аз съм компютърджия, бачках за Май Ес Кю Ел, после ме прилапаха в Сън Майкросистем, ама накрая се озовах в Оракъл и сега насмогвам на масрафите си, правя си седянки с двама индийци, един японец и един ганаец два пъти седмично, трябва ми нет. Приключения, любов, предизвикателства... всичко ми трябва. Единственото, което не ми трябва е "Я па тоя".
                  Тон4о, земи дрънни на Мад Дог, да ти даде един снайпер, белким уцелиш подходящата мома.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Канят ме на гости в Украйна!

                    Редовния номер на рускините на времето беше да хванат някой българин от работещите там примерно в Коми . Като му свърши мандата и реши да се прибира тя му заявява че няма да дойде с него в България и след бърз развод му прибира половината от изкараното . Имаше естествено и изключения особено при малко по умните . Като дойдеха в България веднага от посолството я уреждаха някъде началник . Имахме една такава специално и бяха създали длъжност ОТК междинна продукция в стария завод . По цял ден си клатеше краката в самостоятелен кабинет . Вуйчо ми изкара 2 мандата в Коми началник автобаза отиде и се върна ерген и добре че беше той да ми налее малко здрав разум щото живея на една пряка от руското посолство и по едно време ги бях подкарал рускините там по списък
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #85
                      От: Канят ме на гости в Украйна!

                      Куче с кокъл няма да уплашите Една жена, знае как да си преследва целите. Решили че те иска, загиваш (ако ти е по-лабилна психиката). Успех, и умната.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Канят ме на гости в Украйна!

                        Ако не те е " 'земАла любоФта", и наистина ще ходиш от учтивост, не се занимавай... На такива пътешествия се ходи, ако ще стават сериозни нещата. А ако беха, нямаше да му мислиш много.
                        Сметай и тя щом е идвАла два пъти, каква е нейната гледна точка.
                        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                        Коментар


                        • #87
                          От: Канят ме на гости в Украйна!

                          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                          Ако не те е " 'земАла любоФта", и наистина ще ходиш от учтивост, не се занимавай... На такива пътешествия се ходи, ако ще стават сериозни нещата. А ако беха, нямаше да му мислиш много.
                          Сметай и тя щом е идвАла два пъти, каква е нейната гледна точка.
                          В днешно време и за авантюри се пътува по 1500 километра.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Канят ме на гости в Украйна!

                            Чета и в в главата ми звучи: "Земля в илюминаторе"....
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #89
                              От: Канят ме на гости в Украйна!

                              Тук има свестни и красиви жени, е няма да я намериш по баровете или по сайтовете..., относно украинката,
                              ако си умен, предпазлив и любовта не те заслепи, ще успееш да се позабавляваш и дотам, другото ще си покаже с времето...

                              Коментар


                              • #90
                                От: Канят ме на гости в Украйна!

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                ...
                                Тон4о, земи дрънни на Мад Дог, да ти даде един снайпер, белким уцелиш подходящата мома.
                                Чакай първо да видим дали той е уцелил подходящата мома.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X