Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Канят ме на гости в Украйна!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Канят ме на гости в Украйна!

    Ама интернетът и пътищата са още по-зле.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #32
      От: Канят ме на гости в Украйна!

      Един приятел си ги изписва по нета от бившите прибалтийски, че не му се занимава с визи, вече е сменил няколко, даже и с деца.

      ПП. Колега ПГС "87
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #33
        От: Канят ме на гости в Украйна!

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Ама интернетът и пътищата са още по-зле.
        Има ББ да строи още няколко петилетки, докато им стигнем нивото на пътищата. А и интернета е по-евтин.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #34
          От: Канят ме на гости в Украйна!

          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
          Има ББ да строи още няколко петилетки, докато им стигнем нивото на пътищата. А и интернета е по-евтин.
          А'м до-оуре - гоу то Белорусия... (С положителност, не само интернетът е по-евтин.)
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #35
            От: Канят ме на гости в Украйна!

            Благодаря за насоката, аз все пак не ти посочвам накъде да ловиш, а само споделям личен опит за пътищата и интернета.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #36
              От: Канят ме на гости в Украйна!

              Аз не към теб персонално - принципно към всички и като релевантна тенденция.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                От: Канят ме на гости в Украйна!

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                става ли въпрос за юница, е тогава качвам още 2 нива на параноя и минавам в състояние ярко червено!
                Остарял си.

                Няма нищо лошо в това един необвързан млад мъж да пропилее всичките си пари по една или няколко жени. Или пък да си докара жена от далече. Генофондът трябва да се върти.

                Е да де, жените от бившия СССР имат утвърдена култура на брачно-икономически мигранти ама такива са историческите предпоставки. По тази причина често се оказва че жената малко не ти е по мярка ама те не са в положение да избират.

                И те така. Ей я къде е Украйна, около 1000 километра са до границата и после още колкото трябва.

                Коментар


                • #38
                  От: Канят ме на гости в Украйна!

                  Нищо не разбирате вие. Това е любоф !

                  ... предполагам, зародила се в ньета.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Канят ме на гости в Украйна!

                    Их, отказахте го човека!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Канят ме на гости в Украйна!

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Няма нищо лошо в това един необвързан млад мъж да пропилее всичките си пари по една или няколко жени. Или пък да си докара жена от далече. ....
                      Познавам и възрастни в това състояние... На единия приятел не успяха да му пропилеят всичките пари, ама поредната (пак от този район на света ) успя да усвои къде половин милион $
                      От което приятеля не си извлече поука де - разведе се с нея (че и църковен развод получи), защото мадамата го заряза като спря да плаща огромните и разходи (или както го казваше - бизнес, щото зареждаше магазина на мадамата с луксозни стоки, а оборота го прибираше тя, защото фирмата бе само на нейно име)...
                      И сега ще се жени за поредната... Казвам му аз, че скъпо му излиза таковането, ама не отбира - пак е паднало пердето, и пак ще минава по схемата
                      Или както казваше един друг приятел - 'женат седмой раз, и опять удачно'
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Канят ме на гости в Украйна!

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Познавам и възрастни в това състояние... На единия приятел не успяха да му пропилеят всичките пари, ама поредната (пак от този район на света ) успя да усвои къде половин милион $
                        От което приятеля не си извлече поука де - разведе се с нея (че и църковен развод получи), защото мадамата го заряза като спря да плаща огромните и разходи (или както го казваше - бизнес, щото зареждаше магазина на мадамата с луксозни стоки, а оборота го прибираше тя, защото фирмата бе само на нейно име)...
                        И сега ще се жени за поредната... Казвам му аз, че скъпо му излиза таковането, ама не отбира - пак е паднало пердето, и пак ще минава по схемата
                        Или както казваше един друг приятел - 'женат седмой раз, и опять удачно'
                        Щом не го притесняват разходите.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #42
                          От: Канят ме на гости в Украйна!

                          Ами почнаха да го притесняват, щото живее на спестявания от 20 години (добър спестовник бе в мътните времена )
                          Което не пречи и новата за завлече 'огризките'
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Канят ме на гости в Украйна!

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Остарял си.

                            Няма нищо лошо в това един необвързан млад мъж да пропилее всичките си пари по една или няколко жени. Или пък да си докара жена от далече. Генофондът трябва да се върти.

                            Е да де, жените от бившия СССР имат утвърдена култура на брачно-икономически мигранти ама такива са историческите предпоставки. По тази причина често се оказва че жената малко не ти е по мярка ама те не са в положение да избират.

                            И те така. Ей я къде е Украйна, около 1000 километра са до границата и после още колкото трябва.
                            Ти така говориш, защото не ми знаеш историята. Един ден, живот и здраве, като се срещнем някъде, ще ти разкажа, а може и жена ми да ти разкаже, как стават нещата. 1000 километра нищо не са, не са ли 12часови зони, не се брои. Хахаха Ама не е лошо и да те гони параноята де.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #44
                              От: Канят ме на гости в Украйна!

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Ами почнаха да го притесняват, щото живее на спестявания от 20 години (добър спестовник бе в мътните времена )
                              ...
                              Е, значи да не го мислим.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #45
                                От: Канят ме на гости в Украйна!

                                В допълнение - разправял ми е интересни неща за украинската корупция... Той е с руски паспорт, но е роден в Украйна и майка му е все още там..
                                Та често ходеше с кола да я наглежда (преди кримските събития). Бяха го глобявали за липса на еко-документ (вземал се от техен сервиз )...
                                След това го бяха глобявали за това, че автомобилът му не е регистриран на адреса по лична карта...
                                Последното бе с интересно развитие - искат му руския 'немеждународен' паспорт (използва се като нашата лична карта) и регистрацията на автомобила - различават се адресите = 100$
                                И го 'предават' на следващия пост - (като в онзи виц - 'пращам ти едни 100$' ..
                                Но докато пътува натам се сетил, че в международния паспорт няма адрес по местоживеене...
                                Следващата 'хранилка' го спират - 'дайте паспорт и регистрация на автомобила' - подава им международния паспорт и регистрацията...
                                - Еееей, изучил си се - със съжаление констатира катаджията
                                Общо взето - въпреки, че е роден там и всичко му е познато - отказа се да ходи там с личен автомобил (пък и като цяло ограничи посещенията)..
                                Последно редактирано от slowtraveler; 16-01-18, 10:10.
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X