Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано2 2.7тди 2001г. проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано2 2.7тди 2001г. проблем

    Здравейте!
    Проблема да го наречем се появи днес на път към Пловдив и изведнъж дочух как като дам газ звука се променя като на такъв все едно нямаш гърне, а като пусна педала се чува онзи звук жуженето от турбото мисля че (някои си слагат такива свирки). На място или без много да давам газ шума си е както трябва а като дам повче и се чува все едно е 5000кубика туин турбо. Съмнява ме за отишло гърне..нищо че е дизел и по трудно гният..или пък за гарнитура на колекторите. Дайте някое друго мнение пък и дано не се окаже нещо сериозно. Благодаря предварително. Пс. Извинявам се,че съм го обяснил по този начин, но по такъв мога.
    Последно редактирано от seakino; 14-01-18, 15:41.

  • #2
    От: Терано2 2.7тди 2001г. проблем

    здравей,
    Направи проверка на турбо пътищата за пробиви.

    Коментар


    • #3
      От: Терано2 2.7тди 2001г. проблем

      Възможно ли да е от меката връзка?

      Коментар


      • #4
        От: Терано2 2.7тди 2001г. проблем

        Кюнци.

        Тръгни от турбото и гледай подробно всичко назад. Възможно е да е от всичко по пътя, но предвид че се чува свистене от турбото, проблема е по-скоро в първата 1/3 от кюнците (те са на 3 части), тоест парчето с меката връзка между турбото и първото гърне. За да се чува всичкото това, което обясняваш, проблема трябва да е или очеизваден, или да е някъде около снадката на турбото с кюнците. Назад звука се променя, най-вече по отношение на свистенето от турбото.

        ПП: Ако купуваш ново, не купувай Bosal. Polmostrow е по-добрия вариант. Bosal-а, който пробвах и сега ми стои на тавана, свисти. Не пракалено, но се чува, а аз предпочитам да ми е максимално тихо и съответно го смених втори път.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X