Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за обработка на ламарина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко помощ за обработка на ламарина

    Колегите са казали - детайлите са изтеглени ръчно на струг. Но и при такова изтегляне са необходими матрици или форми. Ако решиш, пиши ми на лични и ще те свържа с човек, който се занимава с това.
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • #17
      От: Малко помощ за обработка на ламарина

      Пробвал съм се да си правя глава за душ (за "слънчевия" бойлер/варел) на село с изтегляне. На дървена матрица. Като го гледа човек отстрани, изглежда лесно....ама истината е, че ми трябваха десетина опита и пак не стана както ми се искаше. Иска бая опит тая работа.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        От: Малко помощ за обработка на ламарина

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Към аптекар разбира се.

        Не става така колега, не става...
        И така не става колега, и така не става!
        "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

        Коментар


        • #19
          От: Малко помощ за обработка на ламарина

          Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
          И така не става колега, и така не става!
          Тогава пробвай на гледачка да ти фърля на боб...

          Коментар


          • #20
            От: Малко помощ за обработка на ламарина

            Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
            И така не става колега, и така не става!
            Ако искаш адекватен отговор,задай адекватен въпрос!
            Достатъчно кадърни хора има у форума които могат да свършат работата или да ти посочат някой който би могъл.А ако проекта е секретен,не си уцелил раздела.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #21
              От: Малко помощ за обработка на ламарина

              Първоначално публикуван от Николай Шишков Преглед на мнение
              Тогава пробвай на гледачка да ти фърля на боб...
              Ще дойда при теб лично да ми гледаш дай ми адрес явно си умник!
              "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

              Коментар


              • #22
                От: Малко помощ за обработка на ламарина

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Ако искаш адекватен отговор,задай адекватен въпрос!
                Достатъчно кадърни хора има у форума които могат да свършат работата или да ти посочат някой който би могъл.А ако проекта е секретен,не си уцелил раздела.
                Кое не е адвекатно на въпроса?
                "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                Коментар


                • #23
                  От: Малко помощ за обработка на ламарина

                  Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                  Ще дойда при теб лично да ми гледаш дай ми адрес явно си умник!
                  Нека да кажем че сте на много малко разстояние от забрана за писане във Форума.

                  Призовавам към учтивост и уважение към хората, направили си труда да прочетат и да задават уточняващи въпроси.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Малко помощ за обработка на ламарина

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Нека да кажем че сте на много малко разстояние от забрана за писане във Форума.

                    Призовавам към учтивост и уважение към хората, направили си труда да прочетат и да задават уточняващи въпроси.
                    Хм много странно пращането на гледачка и баячки,аптекари, лекари за уточняващи въпроси ли се считат?!Защото виждам, че точно на този цитат си постнал.Въпросът е зададен така както го виждам аз.Не виждам да не съм уважил някой който е взел отношение по-темата.Всеки който е запознат знае за какво става на въпрос му е напълно достатъчно и въпросът и снимките.
                    "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Малко помощ за обработка на ламарина

                      Предупреждението остава в сила.


                      Няколко пъти бяха зададени въпросите:

                      Размери? Бройки? Срок? Поне приблизително.

                      Всякакви други публикации от ваша страна са безсмислени преди тези три неща.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Малко помощ за обработка на ламарина

                        Бройки и срокове можеш да си коментираш с “точния човек” когото търсиш, но за да получиш насока за “точния човек” поне размер е добре да се даде, защото “бат Пепи от горната улица може да изтегля но до ф90, а дедо Йован от долната улица може до ф900”
                        Надявам се праволно да разбереш поста ми.
                        Успех.
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • #27
                          От: Малко помощ за обработка на ламарина

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          Бройки и срокове можеш да си коментираш с “точния човек” когото търсиш, но за да получиш насока за “точния човек” поне размер е добре да се даде, защото “бат Пепи от горната улица може да изтегля но до ф90, а дедо Йован от долната улица може до ф900”
                          Надявам се праволно да разбереш поста ми.
                          Успех.
                          Тук не съм съгласен. Бройката и сроковете са по важни от размера. А той и на снимките е видимо около 80/90мм. Но 10000бр. за два дни не можеш да изтеглиш.
                          А,че не са толкова е ясно де. Толкова осветителни тела в цялата държава сигурно не се произвеждат

                          Коментар


                          • #28
                            От: Малко помощ за обработка на ламарина

                            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                            Тук не съм съгласен. Бройката и сроковете са по важни от размера. А той и на снимките е видимо около 80/90мм. Но 10000бр. за два дни не можеш да изтеглиш.
                            А,че не са толкова е ясно де. Толкова осветителни тела в цялата държава сигурно не се произвеждат
                            Бройката и срока са въпрос на разговори с един или няколко мераклии изпълнители, докато размера си е размер
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • #29
                              От: Малко помощ за обработка на ламарина

                              Струва ми се, че доста неправилно се подходи тук към въпроса. Гледам, че човека е писал като местоположение София. Намирането на стругар в София е нечувано приключение по принцип и който не е минавал през него не знае за какво иде реч. Ще го обясня съвсем просто-млади няма, а старите взеха да поизмират. Там, където някой все пак е успял да събере на едно място десетина човека работници, на които ръцете не са им в г_за, са заети за месеци напред. Ама съвсем сериозно го пиша това за месеците, да не мислите, че си правя майтап. Из регион Пловдив и по морето съм чувал, че не е толкоз трагично положението, ама в София е приключение да намериш кой да направи едни панти. Това кой владее изтеглянето е въпрос...много после след решаването на първия и най-принципния-къде изобщо е останал някой да работи и не е зарит с работа.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Малко помощ за обработка на ламарина

                                В Китай правят зъбни коронки по отливки свалени в София и излизат със се транспорта по-евтино.
                                Та все си мисля, че и тез ламаринени заготовки могат, а пък ако се поръча и директно готовото изделие.....
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X