Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телефонен апарат подходящ за служебен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Телефонен апарат подходящ за служебен

    В първия пост , цитиран от силвърфокса, съм допуснал грешка - да се чете не "гаранция" а " застраховка", тя е доброволна, а не като гражданската у нас.
    Дано съм изчистил недоразумението.

    ПП. И да, да не се хващаме за думата, разбираме се и без думи.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #47
      От: Телефонен апарат подходящ за служебен

      Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
      Абе както ще да се казва.Въпроса е че отговаря на параметрите.Нагледал съм се на "марки" с претенции.Обръщам внимание че все повече клиента купува марката лепенката а не това което е вътре! И после остава изненадан.
      Що се отнася до цената все повече се увеличава ножицата между стойноста на изделието и плащането на имиджа.Затова ако продукта е 200 лв да не се окаже че е 50 лв а 150 са имидж??
      Не случайно автора (нищо че е юрист) се консултира.
      За въпросната Нокия 150 смея да твърдя, че говоря от опит и струва 70лв.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #48
        От: Телефонен апарат подходящ за служебен

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Просто споделих мнение за служебен телефон, с и-мейли, със документи, с календар, с възможност за възстановяване на всички контакти, кореспонденция, настройки, самолетни билети и прочее.
        На който това не му е нужно - алактел, нокия 250.
        Не съм дистрибутор на ябълки.
        Прост потребител съм, но когато ми се скапа предишната ябълка и за седмица ми се наложи да ползвам андроиден телефон, който ми наби + 5 лв. към сметката, щото сам реши да ме абонира за някакъв сайт, имам своя избор.

        Ако си припомним Екзюпери, знаем колко голям е човек. Та, аз от известно време си мечтая да извадя някоя древна nokia от шкафа, без ексчейндж, календари, имейли, документи, таблици и т.н. Със 20-30 контакта на сим-а. Самолетните билети още вървят на хартия. Съвсем до древната nokia се търкаля едно 60csx...

        Съвсем неблагородно завиждам на колегата, че може да си позволи да ползва телефон от такъв клас.

        Коментар


        • #49
          От: Телефонен апарат подходящ за служебен

          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
          В първия пост , цитиран от силвърфокса, съм допуснал грешка - да се чете не "гаранция" а " застраховка", тя е доброволна, а не като гражданската у нас.
          И аз така разбрах, та отговорих дословно, но гледам, че се хвана за гаранцията, та затова цитирах... абе ще се разберем
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #50
            От: Телефонен апарат подходящ за служебен

            Бай дъ уей ( между другото ) в пост 37 съм писал , че е застраховка- за писателите.
            Нокия 250 беше някога и на друг режим на приемане/излъчване, не GSM,
            пак за писателите, тежеше 300г. и беше голяма колкото половин тухла, а оригиналната й антена ти влизаше в окото ако я носиш
            във вътрешния джоб на сакото.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #51
              От: Телефонен апарат подходящ за служебен

              Хехе, 250-тката струваше 2000+ DM и беше за истински играчи. В тия време "мобилната" ми комуникация се изразяваше в притежаването на следното престижно устройство:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:karta.PNG
Прегледи:1
Размер:153.1 КБ
ID:5778144

              После излезе Nokia 450 за три цифрена цена в DM...


              Дано авторът не ми се сърди за тоталното отклонение от темата.
              Последно редактирано от bokomo; 12-01-18, 23:04.

              Коментар


              • #52
                От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                Да дам малко фийдбек по въпроса с телефона който взех. Накратко, читава батерия, кофти звук. Функции не съм разглеждал, а и не ме интересуват, но според мен за класа си парите не си струват. Удобен и лек е, но няма нищо общо с усещането за качествен материал, който имаха нокиите от едно време. Общо взето не препоръчвам,

                Коментар


                • #53
                  От: Телефонен апарат подходящ за служебен

                  Благодаря за мнението. С поздрав Борето

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X