Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee 2.8 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

    Честито Ще ти свърши работа, вярвам.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #32
      От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

      Честито и от мен. Обслужвай си го с предписаните масла, гресирай си редовно долните шарнири и се радвай на придобивката си.
      Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

      Коментар


      • #33
        От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

        Благодаря ви! Ще ви помоля само да ми кажете къде е номера на двигателя да го сравним с талоните, защото съм ял хурката един път с кат Варна.

        Коментар


        • #34
          От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

          Първоначално публикуван от STEYN Преглед на мнение
          Благодаря ви! Ще ви помоля само да ми кажете къде е номера на двигателя да го сравним с талоните, защото съм ял хурката един път с кат Варна.
          Малко по-нагоре пише.

          Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
          И италианските VM дизели, както и оригиналните бензинови двигатели нямат номер. Ако намерят нещо на блока, то това не е пореден номер на двигателя, а само някакъв парт. номер, който е еднакъв на всички от съответния модел двигатели.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #35
            От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

            Да, само че на моя талон е записано 21С, което открих на един стикер под кората над мотора току що. Убеден съм, че едва ли е това, но щом го има някъде надявам се да мине пред КАТ.

            Коментар


            • #36
              От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

              В крайна сметка номера на двигателя излезе 21с плюс още няколко цифри, но за целта трябваше да ходя до представителство на Jeep за да взема бележка за удостоверение, разбира се срещу заплащане. Цял ден в КАТ и накрая в 1730 готов.

              Коментар


              • #37
                От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

                Честито и от мен!Да те кефи , а не да те ядосва
                Ма тия си карат по старому през просото.А и във фирмения на Джийп намерили номеф на мотораЯвно са на нивото на КАТ , щом тип на мотора го имат за номер на мотора.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #38
                  От: Jeep Cherokee 2.8 CRD

                  Здравейте! Колеги, имам джип Чероки спорт 2.5 и съм доволен от него. Сега съм харесал - 3.7 V6 KJ ръчна скоростна кутия, десен волан. Имате ли мнение? Предварително благодаря

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X