Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверка по VIN на Santa Fe

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проверка по VIN на Santa Fe

    Здравейте колеги,
    Изборът е между Мурано и Санта Фе (фейслифта след 2010). Тъй като не намирам купувани в Бг, някой може ли да помогне с проверка по VIN? Интересува ме сервизната история - км при изтичане на гаранцията, последно посещение във фирмен сервиз ...
    За сега това изглежда читаво, но на 90 000км???
    KMHSH81XCBU762578

    Благодаря предварително!

  • #2
    От: Проверка по VIN на Santa Fe

    Както вече написах и в подфорума на Нисан и при Хюндай нещата изглеждат по следния начин:
    - Всички посещения в сервиза, се записват в местната база данни (на дилъра в съответната държава); в международната база данни се попълват само гаранционни ремонти;
    - Съответно дилърът в Бг може да даде информация само за гаранционните ремонти и пробега на автомобила към датата на извършването им (при Пежо можете сами да си проверите историята и то без дилър);
    - От Нисан - Италия ми казаха, че подробна информация за съответен автомобил, който е бил закупен и поддържан от тях, може да се поиска от представителя на марката в друга страна по служебен път, предполагам, че и при Хюндай е така;
    Дано съм бил полезен!

    Коментар


    • #3
      От: Проверка по VIN на Santa Fe

      Принципно в Хюнзай не дават инфо за автомобил купен и поддържан в друга държава,това ако нямаш някой близък там разбира се.Иначе номера го пуснах в някакъв онлайн декодер и там показва подобни километри,колко е достоверно,незнам.
      Фиат Мареа 1.8 113 кончета
      Хюндай Теракан 2.9 150 кончета

      Коментар


      • #4
        От: Проверка по VIN на Santa Fe

        Оказа се, че малко преди да бъде внесен в Бг, му е правен ремонт и е бил на 88К. След няколко месеца е внесен в Бг на 60К. Реших че 30К не са кой знае какво и ... вече съм със Санта Фе.

        Коментар


        • #5
          От: Проверка по VIN на Santa Fe

          Честит!
          Подразни ни с някоя снимка
          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

          Коментар


          • #6
            От: Проверка по VIN на Santa Fe

            Здравейте ,каде мога да си проверя vin номера? Благодаря предварително за оказаната помощ
            Последно редактирано от Hadji80; 27-01-18, 09:56.

            Коментар


            • #7
              От: Проверка по VIN на Santa Fe

              Първоначално публикуван от kryv i kozina Преглед на мнение
              Оказа се, че малко преди да бъде внесен в Бг, му е правен ремонт и е бил на 88К. След няколко месеца е внесен в Бг на 60К. Реших че 30К не са кой знае какво и ... вече съм със Санта Фе.
              Къде успя да го провериш това за ремонта? Защото аз бях останал с впечатление че почти нищо не може да се провери в тукашният официален сервиз?

              Коментар


              • #8
                От: Проверка по VIN на Santa Fe

                Първоначално публикуван от Hadji80 Преглед на мнение
                Здравейте ,каде мога да си проверя vin номера? Благодаря предварително за оказаната помощ
                Колега, погледни вторият ми пост.
                Поздрави!

                Коментар


                • #9
                  От: Проверка по VIN на Santa Fe

                  Първоначално публикуван от zorvalth Преглед на мнение
                  Къде успя да го провериш това за ремонта? Защото аз бях останал с впечатление че почти нищо не може да се провери в тукашният официален сервиз?
                  Във всеки фирмен сервиз имат достъп до базата данни с гаранционните ремонти. За останалото, както вече споменах, представителя за Бг може да изиска информацията по служебен път. Най-важното е да попаднеш на читав служител :-)

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X