Страница 16 от 27 ПървиПърви ... 612131415161718192026 ... ПоследенПоследен
Резултати 301 до 320 от 539

Тема: Дами, Господа, трансджендъри ...

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,432
    Точки (при гласуване)
    40

По подразбиране От: Дами, Господа, трансджендъри ...

Цитат Мнение на ag ro Преглед на публикациите
    Александър Македонски, Леонардо и т.н.
    Тези не са представители на въпросното общество.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,604
    Точки (при гласуване)
    33

Цитат Мнение на davc Преглед на публикациите
    Активната педерастия (по нормите на цитираното тук: "патриархално, християнско и православно" общество), не е укоримо поведение. Даже напротив!
    "Мъже с дЪх"
    Ситуация с Сочи не выглядит для нашего общества как «позорно повели себя в 2014 и теперь наказаны», а как «успешно грабанули магазин в прошлый раз, а они, гады теперь охрану поставили».

Публикации
    977
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на ag ro Преглед на публикациите
    Александър Македонски, Леонардо и т.н.
    Демек, да си активен педераст е велико, могъщо и гениално ли? Не ми беше идвало на ум
    В последна сметка интелигентността води света, само че го води от твърде голямо разстояние.

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,432
    Точки (при гласуване)
    40

А, те освен, че не са православни, не е казано и че са активни.

Място
    Враца , преживява до Намюр
    Публикации
    2,298
    Точки (при гласуване)
    11

Цитат Мнение на davc Преглед на публикациите
    Съвсем не. Откъде-накъде?
    А ти ще се пробваш ли за реалист и да кажеш, какви пък проблеми щяло да проима болшинството (да не говорим, че той този проблем е толкова широк, та кое било болшинството, е много условно).
    Виж , на 54 съм.През живота си съм видял какво ли не.Повечето решения на този "толкова широк проблем" , щом го имаш за такъв са намерени с времето.И не го виждам наболял , дори и тук , в Белгия.
    И няма да се пробвам, а направо ще ти отговоря , в твоя тон - нашето общество в БГ няма такъв наболял проблем с транссексуалните, който да бъде специално регулиран с други закони.Имаме си чепкане по темата , но не сме имали нерегламентирани проблеми.
    Последният пример за трансджендър ми е от пролет-лято миналата година.Професионален безработен.На стаж в нашия автосервиз.Трябва да си направи часовете и си получава парите за безработен.Ма не знае нищо да свърши.Ма си напраИ часовете и цела годин ша папка по 1200 евро в месец.Мек до безобразие.На въпросите на колегите ми , дали е п..ал отговаряше с увъртания.
    Та викаш болшинството не пострадва?
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,432
    Точки (при гласуване)
    40

В Белгия впрочем, е много по-малък оттук. А проблемът далеч съвсем не е в транс и в джендър (ако и на здравите сили, така да им е по-лесно да борят против решаването и изобщо поставянето).

Публикации
    977
    Точки (при гласуване)
    6

https://trud.bg/%D0%B1%D1%81%D0%BF-%...3%D0%B2%D0%B0/

В комунистическата партия за пореден път се доказва тезата, че историята се повтаря циклично

...Феликс, Наденька говорит, что Сталин произнес фразу, будто бы педерастам в Кремле пришел конец. Конечно же, это было произнесено более грубо и ругательно, но, как я сделал выводы, это имеет отношение прямо ко мне и моим товарищам...

Срещу третия пол се обявила и другарката Велислава Дърева, което пък лично аз намирам за, как да го кажа...озадачаващо
    В последна сметка интелигентността води света, само че го води от твърде голямо разстояние.

Място
    София
    Публикации
    1,739
    Точки (при гласуване)
    25

Цитат Мнение на icos Преглед на публикациите
    Демек, да си активен педераст е велико, могъщо и гениално ли? Не ми беше идвало на ум
    Аха. Активно хомосексуален изобщо. Защото и активните лесбийки (мъжки джендър) не са защитени от конвенцията (както я четат здравите сили), пък си траят.

Пояснявам, та да не тръгнат съмнения и срещу моя джендър, че темата стана много бабаитска:
    Против гей-браковете съм - намирам това за неестествено и за преиграване.
    Още повече, обаче, съм против насилието по полов признак - биологичен или социален.
    Щом хомо-съзнанието е ненасилствено формирано и резултат на свободен избор, тяхна си работа. Не ми харесва, ама аз и определени типове мъже не харесвам, та нищо ново и драматично не намирам.
    Констатирала съм, че еднакво ме е гнус при вулгарно публичното натискане и на хетеро и на хомосексуални. Ще ми се да не го правят, ама няма да тръгна да ги стрелям за това.
    Suzuki Jimny 1.3 16V 2009

Публикации
    64
    Точки (при гласуване)
    8

Срещу третия пол се обявила и другарката Велислава Дърева, което пък лично аз намирам за, как да го кажа...озадачаващо
    Тя е нещо антиполово. За нея трябва нулев или отрицателен пол.

Място
    Нови Искър
    Публикации
    3,228
    Точки (при гласуване)
    11

A активните по какво?
    Е активните ако не мое ги различиш?!Като чуеш обръщение между такива от сорта"Ей мееен"с подходящия фалцет и поведение като маниери ,походка и въобще няма как да не различиш активен гей.Пасивните поне не веднага,след 1,2 най-много 3 постъпки е изкочил....!На Ц.гара едно време транспортна полиция даваше по 5лв .на заловен в района и като ученици организирахме лов като избягахме чат пат от даскал.Добре се отразяваше на личните бюджети "Борото"беше 2.40лв.,а пред гаджетата и тогава трябваше да си на добро ниво,ценностната система и тогава не беше всичко и за хард изпълнители като нас ,па и за съученичките и мацките от компанията.Нещата от живота това е.Не се гордея ,но не се и срамувам!Сега се чувствам като "последния/те/ мохикани",сиукси или каквито се сетиш ,некви индивиди на изчезване и като за някаква червена книга.Те и тигрите разправят ,че са на изчезване.........,жалко ще е ,поне за тях !
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

Публикации
    977
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на faster Преглед на публикациите
    Е активните ако не мое ги различиш?!Като чуеш обръщение между такива от сорта"Ей мееен"с подходящия фалцет...
    Абе честно казано не мога, вече го споменах. Е тоя активен педерас например нещо не се вмества в описанието:

Име:  news20140914.jpg
Прегледи: 116
Размер:  111.3 Кб

Място
    Русе
    Публикации
    2,636
    Точки (при гласуване)
    18

Цитат Мнение на faster Преглед на публикациите
    ...!На Ц.гара едно време транспортна полиция даваше по 5лв .на заловен в района и като ученици организирахме лов като избягахме чат пат от даскал...
    Гледам възпитателно е било. Като всичко от онова златно време. Сигурно и "читанките" сте превъзпитавали ако решат да се цепят от колектива и да не бягат от даскало да ловят педали на гарата, а?
    Трудна работа да преодолеем социалистическото възпитание докато и последния, помнещ борото от 2.40, стюардесата и билетчето от 6 стотинки, не си отиде.

Място
    София
    Публикации
    1,739
    Точки (при гласуване)
    25

Цитат Мнение на сто Преглед на публикациите
    Трудна работа да преодолеем социалистическото възпитание докато и последния, помнещ борото от 2.40, стюардесата и билетчето от 6 стотинки, не си отиде...
    Не обобщавай, плийз! Помня не само билетчето от 6 ст., а и това от 4 ст. Но пък именно защото помня, правя и разлика между реалност и фантасмагориЙ.
    Не ми се струва особено цивилизовано да ни пакетира някой по поколения.
    Последно редактиран от Danika ; 14-01-18 в 19:03 Причина: емотиконче

Място
    Русе
    Публикации
    2,636
    Точки (при гласуване)
    18

Цитат Мнение на Danika Преглед на публикациите
    Не обобщавай, плийз! Помня не само билетчето от 6 ст., а и това от 4 ст. Но пък именно защото помня, правя и разлика между реалност и фантасмагорий.
    То и аз го помня - автобусите тогава в нашия град бяха Шкода с ремарке и обожавах да се друсам в ремаркето, до чиито прозорци стигах само на пръсти.

Просто обобщавам че ще е трудно.

Публикации
    977
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на сто Преглед на публикациите
    ... Сигурно и "читанките" сте превъзпитавали ако решат да се цепят от колектива и да не бягат от даскало да ловят педали на гарата, а?...
    Срам не срам, щот май бях от читанките, ама все пак ще попитам- като какво е представлявал тоя лов на педали? В смисъл, за да ловиш риба, трябва да сложиш червей, а за да ловиш педали... какво слагаш?

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    45,341
    Точки (при гласуване)
    60

...за да ловиш риба, трябва да сложиш червей, а за да ловиш педали... какво слагаш?
    Шшшшшшшшшшшшш!
    Кольо: ...Абе те да ми увеличат заплатата, ще ви покажа.

Публикации
    977
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите
    Шшшшшшшшшшшшш!
    Aйде сега,шшшшшшшш. С моя прост ум си го представям, че активните педали се ловят на пасивна стръв, а пасивните- на активна. Другото е нелогично. Бъркам ли някъде?

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,432
    Точки (при гласуване)
    40

...
    Последно редактиран от davc ; 14-01-18 в 20:50

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,432
    Точки (при гласуване)
    40

Ич недей шътка - на какво се ловят активни педерасти? Питам само за общакултура и собствена употреба... (Ми така де - кой знае кога ще опра до пет лева от милицията, не за друго.)

Място
    Русе
    Публикации
    2,636
    Точки (при гласуване)
    18

Срам не срам, щот май бях от читанките, ама все пак ще попитам- като какво е представлявал тоя лов на педали? В смисъл, за да ловиш риба, трябва да сложиш червей, а за да ловиш педали... какво слагаш?
    Не знам що мене питаш, ма... със сухо дупе риба не се лови.

Страница 16 от 27 ПървиПърви ... 612131415161718192026 ... ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Господа инвеститори, откажете се!
    От p-pleven във форум Екология, опазване на природата и планетата
    Отговори: 1
    Последно мнение: 18-07-12, 09:31
  2. Изправяне на джанти - едни абсурдни и едни добри майстори
    От Deyan108 във форум Технически дискусии
    Отговори: 13
    Последно мнение: 08-06-10, 07:41
  3. т'ва е положението, господа
    От denislav във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения