Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съдествие за оглед на Фронтера.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съдествие за оглед на Фронтера.

    Здравейте , колеги от 5 години чета и се уча тук. Решил съм да вземам една Фронтера Б 2,2 136 к.с. 2000г. КВ. Спрял съм се на две обяви едната е от Перник и другата от с. Алдомировци/ Софиско/.Мислех да наемам фирма за помощ при огледа им но извън София не предлагат тази услуга .Ако не ми мине котка път мисля да ходя на оглед в началото на февруари или средата.Мога ли да разчитам на някоѝ от Вас за помощ при оглед им съответно всичко ще му бъде заплатено . Лек и Спорен ден на всички.

  • #2
    От: Съдествие за оглед на Фронтера.

    Тази за Перник ще помагам.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #3
      От: Съдествие за оглед на Фронтера.

      Мерси много ще ти звъна два-три дена преди да тръгна за там .Има я обявата в мобеле 4000lw. с обикновена газова тя е само тя.

      Коментар


      • #4
        От: Съдествие за оглед на Фронтера.

        Или някой, който има наблюдения над този мотор и е технически грамотен, или говори с Лозан срещу съответната сума предполагам ще се съгласи. Доколкото знам прави тези услуги чат-пат, от много години разглабя и сглабя на съставни части фронтери, ако някой е най-много в час това е той!
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар


        • #5
          От: Съдествие за оглед на Фронтера.

          Да мислех да му звъна но незнам как ще ме приеме. Все пак съм нов тук в форума .Мерси и на двамата за помоща.

          Коментар


          • #6
            От: Съдествие за оглед на Фронтера.

            Е ти му звънни ,не яде хора!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #7
              От: Съдествие за оглед на Фронтера.

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Е ти му звънни ,не яде хора!
              Яде, яде!
              ОФА КБ X20SE + метан

              Коментар


              • #8
                От: Съдествие за оглед на Фронтера.

                http://www.news.offroad-bulgaria.com...ons/icon14.png Ч Н Г много здраве щастие и късмет през 2018
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • #9
                  От: Съдествие за оглед на Фронтера.

                  Благодаря много ще Ви звана, поне седмица преди деня за огледа да си разберем.Това е супер все пак е прекрасно да има майстор които знае и разбира на тези коли.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съдествие за оглед на Фронтера.

                    Ще ми трябва доверен сервиз в София за понеделник в кв.Божуреще.Харесал съм една Фронтера там продавача е съгласен преди покупката да минем през сервиз .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X