Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за РАВ-4 ХА 20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми за РАВ-4 ХА 20

    Здравейте и ЧНГ.
    Имам дилема за гумите на въпросната Рав-ка. В момента е с 235-60-16(отигинален размер). Ще трябва да взимам гуми и се чудя, дали да не взема 215-70-16, една идея са по-високи от оригиналните. Виждам доста Рав-ки с този размер, но не знам дали ще се усети някаква нестабилност от това, че ще са с по-висок борд. И другото, което исках да попитам е за колко километра биха се изтрили зимните гуми, ако ги карам и лятото. До сега на едната лека кола съм карал летни и зимни, но трябваше да изхвърлам летните с доста грайфер, защото почваха да се пързалят, без да са се износили. На другата са само зимни и докато се поизпекът грайфера се е износил и не ме е яд да ги изхвърля. С Рав-ката предполагам, че ще правя около 7000-10000км. на година. И още нещо за гумите да ви питам. Кое е по-добре да взема маркови втора употреба на 1-2-3 години или някой нови китайски или ниско бюджетни, които и с по-дълбок грайфер да не ме е яд да ги хвърля. И третя вариянт нови Мишелини или Бриджестони? А за Купар какво ще кажете?

  • #2
    От: Гуми за РАВ-4 ХА 20

    ХА 20 - какво ще рече? Rav 4 - 1,2,3,4 генерация? Година?

    Коментар


    • #3
      От: Гуми за РАВ-4 ХА 20

      Рав 4 2gen 2000-2005 година

      Оригиналния размер 235/60/16 е точно толкова оригинален, колкото и алтернативния 215/70/16. Прочети инструкцията за експлоатация.

      На другите въпроси не може да има конкретен отговор.

      Коментар


      • #4
        От: Гуми за РАВ-4 ХА 20

        Благодаря, вече си изясних нещата.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X