Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Iphone 8?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Iphone 8?

    Петицата вече започва да издава багажа и ще трябва да се купува нов телефон. Със сигурност ще е на apple и мисля да е 8. Гледам ревюта, има доста положителни и отрицателни мнения. Имам двама приятели с 8 и са много доволни, но миналата седмица в мола взех един тестов и с отварянето на галерията заби, ама както си пише по книгите. След 2,3 минути се оправи и работеше, но не както очаквах. Та много взех да се замислям. Притеснява ме и това, че са доста крехки, целият е стъкло и едно падане с колелото или със ските, би било фатално.
    Бих искал да чуя мнение и на някои от вас, които имат такъв телефон. В краен случай бих си взел 7. 10, по известен като Х- никога.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Iphone 8?

    И аз като теб допреди седмица се чудех какъв нов смартфон да си взема, като след дългогодишно ползване на айфон 5s, но вече остаря, бях сигурен че ще избера пак айфон, но след като нищо не ми хареса от моделите им и че разбрах за кофти позиция от епъл спрямо старите им модели..., влюбих се в Note 8, великолепен избор за мен, още не мога да му се нарадвам.

    Весело изкарване на Новата година

    Коментар


    • #3
      От: Iphone 8?

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      И аз като теб допреди седмица се чудех какъв нов смартфон да си взема, като след дългогодишно ползване на айфон 5s, но вече остаря, бях сигурен че ще избера пак айфон, но след като нищо не ми хареса от моделите им и че разбрах за кофти позиция от епъл спрямо старите им модели..., влюбих се в Note 8, великолепен избор за мен, още не мога да му се нарадвам.

      Весело изкарване на Новата година
      Не е ли прекалено голям?
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Iphone 8?

        "Нещо, което работи, не се пипа!"

        Нещото е спряло да работи....!
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #5
          От: Iphone 8?

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          "Нещо, което работи, не се пипа!"

          Нещото е спряло да работи....!
          Тя петицата работи, ама забива и батерията държи, колкото да ида до магазина за хляб.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #6
            От: Iphone 8?

            Ако горе-долу си доволен от него смени му батерията за 20/30 лева, с по доброто китайче и си гледай другите нужди. Стават, не са чак толкова зле.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #7
              От: Iphone 8?

              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
              "Нещо, което работи, не се пипа!"

              Нещото е спряло да работи....!
              Работи, но батерията държи половин ден и след последния ъпдейт наскоро, видимо почна да лагва, като отворя например вайбъра, минават 3 секунди докато я зареди, това окончателно ме накара да си взема нов смартфон.


              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
              Не е ли прекалено голям?

              За мен ме устройва напълно, в технополис имат изкаран работещ модел за тест, отиди виж го, пипни го, цъкай из приложенията му и сам ще направиш своя избор

              Коментар


              • #8
                От: Iphone 8?

                А иначе винаги можеш да си вземеш айфон СЕ на добра цена и да си свиркаш.И без това си свикнал с размера на телефона.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #9
                  От: Iphone 8?

                  Това, че тестовата бройка е забил нищо не значи.
                  Всички телефони имат стъкло. Като толкова искаш да го пазиш, му взимаш един як кейс и си свиркаш.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Iphone 8?

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    Ако горе-долу си доволен от него смени му батерията за 20/30 лева, с по доброто китайче и си гледай другите нужди. Стават, не са чак толкова зле.
                    Сменях я преди месец и малко. Същата работа е.

                    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                    А иначе винаги можеш да си вземеш айфон СЕ на добра цена и да си свиркаш.И без това си свикнал с размера на телефона.
                    И това е вариант, ама ми идва малък вече.
                    Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                    Това, че тестовата бройка е забил нищо не значи.
                    Всички телефони имат стъкло. Като толкова искаш да го пазиш, му взимаш един як кейс и си свиркаш.
                    И ти си прав. За 2 години- 5цата с кейс и слюда беше като нова. Махнах кейса и слюдата и сега е като след война.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #11
                      От: Iphone 8?

                      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                      Тя петицата работи, ама забива и батерията държи, колкото да ида до магазина за хляб.
                      изчакай, след скандала с тротлинга , провери в официалния сервиз колко струва смяната на батерия

                      Коментар


                      • #12
                        От: Iphone 8?

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        изчакай, след скандала с тротлинга , провери в официалния сервиз колко струва смяната на батерия
                        То това с тротлинга няма как да го оправят. И нормално да го има, иначе всички ще си стоим с 5-ците.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Iphone 8?

                          Нищо нормално няма в умишленото деградиране на използваемост.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Iphone 8?

                            То пък с всичката друга техника и автомобили не е така?


                            Коментар


                            • #15
                              От: Iphone 8?

                              Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                              То това с тротлинга няма как да го оправят. И нормално да го има, иначе всички ще си стоим с 5-ците.
                              Тарикатеят ама дано има воля да ги спрат ( германците имат много да си връщат)
                              Освен тротлига се оказа че и приложения нарочно се забавят, по бавно стартиране , малък брой кадри.
                              Усеща се вече че Джобс е е начело. Почнаха с тарикатлъците. Самсунг за Ноте 8 , можеха да минат само със смяна на батерията с по-малка, за сметка на това изкупиха всички телефони. Като се плаща за премиум - има съответната поддръжка.Иначе хиаоми .
                              А ифон 8 е срамна работа- единствено го пуснаха за да изпъкне 10 . А при него ... сложи го до galaxi 8 и нещата стават съвсем зле. Джобс беше визионер и всички копираха от него, сега апле копират от китайците. Безрамков телефон има отдавна, двойни камери от 4-5г ,Май най новото им е да махната жака за слушалките ,

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X