Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Круиз контрол за хюндай туксон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Круиз контрол за хюндай туксон

    Здравейте, гледах в ютуб как един руснак си сложи круиз контрол, като върза мишка за рс. Трябв да има още една част на клипа, която аз не намерих. Четох преди време тема на колега, който зададе същия въпрос като мен, но не знам до къде доведе нещата. Ако някой е подкарал тази екстра нека да напише какви са необходимите неща. Лоста с бутоните ли се купува или трябва и друго нещо?

  • #2
    От: Круиз контрол за хюндай туксон

    Моят го подкарах, но е заводски

    Къде го ползват това чудо, аз от 10г. го имам на всички коли и никъде не го ползвам, а началото не че не упорствах
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Круиз контрол за хюндай туксон

      Има си тема по въпроса
      http://tucson-club.ru/forum/showthread.php?t=501

      TT
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • #4
        От: Круиз контрол за хюндай туксон

        Хи, то и аз се чудя дали да го търся да го монтирам.В клипчето руснака направи няколко връзки и в пасажерската колона и каза, че вече има тази екстра ище пусне друг клип с монтажа на волана. Него не го открих, но в единия форум за продажби един човек предлага кабел и бутони за криуз. Написал е , че не е необходимо обучение на компютъра за тази цел.

        Коментар


        • #5
          Здравейте, купих си лост за да си имам криуз контрол, но нещо не успявам да вдена къде се връзва червения кабел от клипа на руснака

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X