Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЧРД на Джоу(x3mrjoe)!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ЧРД на Джоу(x3mrjoe)!

    Честит!
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #17
      От: ЧРД на Джоу(x3mrjoe)!

      ЧЕСТИТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Жив и здрав!!!!!!!
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #18
        От: ЧРД на Джоу(x3mrjoe)!

        Честит рожден ден и весело посрещане. Наздраве.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: ЧРД на Джоу(x3mrjoe)!

          Честито и от мен Ники! Жив и здрав! Наздраве!
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • #20
            От: ЧРД на Джоу(x3mrjoe)!

            Леле , тоя как го изпуснАх.Преди два дни говорих с него и нищо му нямаше.Сега взел и остарел.Айде остарявай си със здраве още дълги години!Повечкье!
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #21
              От: ЧРД на Джоу(x3mrjoe)!

              Младежи, много ви благодаря !
              Всичко да ви връща поне по 3 !

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Жив и здрав, "Стефане", че много празници ти се събраха! Да му жувееш!
              Пустата му родителска недалновидност ме е натоварила баш в тоя месец !

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Леле , тоя как го изпуснАх.Преди два дни говорих с него и нищо му нямаше.Сега взел и остарел.Айде остарявай си със здраве още дълги години!Повечкье!
              Отлежал, отлежал !

              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
              Както се казва: Чеееееееееееститооо!Жив и здрав.Другото да имаш пари да си го купиш.А и да почерпиш,ако не друго поне виртуално!
              Виртуално е лесно, ама аз за такива моменти жевея, та гледам да не ги пропускам, че без повод е диагноза.

              Още веднъж благодаря на всички, и си запазвам правото да почерпя на патерица с който когато се видим, независимо колко дълга ще бъде тя !
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X