Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

    Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
    Ако искаш да си доволен вземи си най-добрия Jeep - ТЛК...гледай сега кво става...залягаааййййй...
    Първо да прочете темата за дюзите и блокиращите спирачки, после да си учреди "фонд поддръжка" в размер 20 000 лв. ...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #17
      От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

      Първоначално публикуван от Alamo Преглед на мнение
      Какво е поведението му при висока (за джип) скорост и в завой?
      На много собственици на "Джип" съм го казал, ама не всички слушат:
      От 0 до 100км/ч. ускорява за 8 сек. От 100 до 0 км/ч. спира за поне 3000лв.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007



        Коментар


        • #19
          От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение

          Сега,някой ще каже ,че клипа е манипулиран.
          Grand Cherokee WJ
          Dodge Caliber
          E 430 4-matic-T(S210)
          GLK

          Коментар


          • #20
            От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

            Никаква манипулация при 5.7 и американец.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

              Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
              Сега,някой ще каже ,че клипа е манипулиран.
              Като си го купят млъкват. Само едно такова снисходително се подхилкват на останалите.

              Коментар


              • #22
                От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                Сравнено как върви 5.7 срещу 5.9ката?Мога да погледна времената в нета ама от опит винаги е по меродавно.
                Да знам дали да се закачам?
                Айде моята има малко колектори,генерация и интейк та може да добавим половин секунда в +
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #23
                  От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  На много собственици на "Джип" съм го казал, ама не всички слушат:
                  От 0 до 100км/ч. ускорява за 8 сек. От 100 до 0 км/ч. спира за поне 3000лв.
                  Предполагам имаш пред вид автотенекеджия и бояджийски услуги.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Мога само да го сравня с Jeep KJ Liberty, WH e доста по-стабилен в завои. Но в сравнение с която и да е ЛЕКА кола (освен, по мои спомени, ВАЗ ) , губи съревнованието. То си пише на сенника в купето: High roll-over risk!
                    С две думи да забравя за забавление през прохода Троян-Кърнаре и да се редя зад камионите?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                      Сравнено как върви 5.7 срещу 5.9ката?
                      Не се прави! Не знаеш какво с какво сравняваш. Преди 1000 години работих някъде и "бАщицата" купи за мен и колегата по един "Вояджер" (4 генерация 2.8 ЦРД). Естествено ги взехме "от витрината" нови. Моя беше на 64км. гореше по борд компютър 13.5, на колегата 12.8, но един ден когато той взе "моя" имаше "ъъъъъъ цензурирам твоя дърпа повече". Да неговия се движеше перфектно, но в моя на старт имаше много повече злоба, що` и до ден днешен не знам. Една партида, едни мотори. Другото е текущия "нов" за обслужване при мене 4.7 Гранд. Понеже собственика ме помоли да го тествам за шумове и шумчета го покарах и на едно кръстовище прецених, че идващия с предимство може да бъде отсвирен, газ и на другото кръстовище аз и багажникът ми пристигнахме заедно.Зъл мотор със зло ускорение (не бях карал скоро такъв) а си е класически стоков 4.7.......
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                        Първоначално публикуван от Alamo Преглед на мнение
                        Това не е ли характерно за WJ по-старите Чероки и Вранглер? Там заради по-тънък болт и разбит отвор на едната щанга предните колела изпадат в Шими. На WK окачването е променено.
                        Интересува ме мнението на собственици, карали и поддържали такъв чероки. Какво е поведението му при висока (за джип) скорост и в завой?
                        Здравейте, 3год. Карах 3.0срд , до 200км/ч при магистрално каране няма никакво странично отклонение, но трябва да си с размера гуми предназначени за него . Аз имах само една забележка , след 160км/ч имаше непоносим за мен шум в купето от вятъра, мотора , няма добра изолация , затова го смених. Иначе Бургас-Варна е пълно с завой, никога не съм имал проблем с изпреварване и забавяне при по висока скорост с хубави гуми!
                        Mercedes-Benz GL 500

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нестабилно при висока скорост Grand Cherokee WK 2007

                          Първоначално публикуван от Alamo Преглед на мнение
                          С две думи да забравя за забавление през прохода Троян-Кърнаре и да се редя зад камионите?
                          Требе да си луд или много голем шубелия, за да се редиш зад камиони с това.
                          Само не забравяй да натиснеш "Tow/Haul" бутона, за да не "зАспи" автоматичната кутия (разни ентусиасти твърдят, че освен функция на "O/D off" този бутон "препрограмирал" кутията да държи всяка предавка по-дълго и изключвал опцията за спиране на 4 цилиндъра с цел икономии). При планински изпреварвания "Хемито" няма равен. А и повече от 100 км/ч при такова изпреварване едва ли му се налага да вдигне, а в "Троян - Кърнаре" и повече от 60. Така, че спирането и завиването няма да са проблем.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X