Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мазило след премахване на брадавица с лазер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мазило след премахване на брадавица с лазер

    Колеги стана така че преди две седмици ми махнаха една брадавица от веждата с лазер.
    Предписаха ми един мехлем който ми приготвиха на място в аптеката. Казаха да го държа в хладилник.
    Сега пътувахме за празниците и аз разбира се го забравих.
    Може ли да препоръчате нещо за мазане за 3-4 дни докато се приберем?
    В една аптека като им обясних ми казаха че не могат да се наемат нищо да ми дадат; можело да е с кортикостероиди и т.н. за което не ги виня.
    Въпроса е да не е без нищо за тия дни че е сравнително скоро извършена интервенцията.
    За сега имам кокосово масло.
    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

  • #2
    От: Мазило след премахване на брадавица с лазер

    Мехлемите по принцип не са задължителни. юридически, обяснен по-нормално- това 2-4 дена, просто тогава дават ефект.

    Коментар


    • #3
      От: Мазило след премахване на брадавица с лазер

      Може и без мазило. За твое успокоение, нещо елементарно - йодасепт, риванол.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        От: Мазило след премахване на брадавица с лазер

        За такива кожни проблеми, включително лекуване на самите брадавици помага масло от туя - може да си го направите на място.
        В 100 грама зехтин (най-чистия който е достъпен) се варят на водна баня плодовете на градинска туя - има ги сега. Десетина - 15 плодчета се измиват, нарязват на ситно и се варят 30-40 мин в зехтина (в съд поставен в по-голям съд с вряща вода). Прецежда се в марля и с полученото масло се маже. Помага при напукана кожа, бемки и всякакви стърчащи над кожата дефекти.
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X