Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

    Здравейте, някой случайно да продава хубаво ЕТЗ с редовна регистрация ?? Търся си ! Ще пробвам да кача снимки да се види какво търся....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140705_110547.jpg
Прегледи:1
Размер:230.9 КБ
ID:6141171Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140616_174115.jpg
Прегледи:1
Размер:224.1 КБ
ID:6141172Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141129_125119.jpg
Прегледи:1
Размер:160.6 КБ
ID:6141173Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141129_142114.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:6141174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3931.jpg
Прегледи:1
Размер:193.3 КБ
ID:6141175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3911.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:6141176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3905.jpg
Прегледи:1
Размер:187.3 КБ
ID:6141177

  • #2
    От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

    Във Фейсбук има една група Scooter Club Bulgaria, там излизат понякога. Разгледай обявите, може и сега да има нещо.

    Коментар


    • #3
      От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

      В мобилето в момента има няколко броя даже един на 0 километра няма майтап само цената му е шега.
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #4
        От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

        Аз в Мобилето И в Карс гледам редовно, мен ме интересува някой колега от форума дали продава хубаво ЕТЗ..

        Коментар


        • #5
          От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

          Форума почина преди пет години,всичко вече се намира във фейсбук,търсиш Теодор Иванов наскоро беше пуснал три етз с оригинаните гуми на разумни цени.

          Коментар


          • #6
            От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

            Не, не е починал форума, старата школа си е тук, ама и във Феисбук ще погледна......Просто ми се искаше да е от сериозен човек,каквито са повечето тук, то във Фейса само тарикати, измамници, търгаши и Ветовски цигани с китайски резачки.....

            Коментар


            • #7
              От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

              Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
              сериозен човек,каквито са повечето тук

              Коментар


              • #8
                От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                Защо, бе Ванко, защо се смееш ??? Не са деца, сериозни хора са тук.....Ти нямаш ли някое ЕТЗ за продаване ??

                Коментар


                • #9
                  От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                  За продаване имам Балкан 250 и ИЖ Юпитер с кош, ЕТЗ не.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                    Добре, Ванко, благодаря !

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                      Аз имам 2 и са още с оригиналните гуми, ама са в лошо състояние. В смисъл ,че от 1989г са съхранявани в разни складове на полицията и не са ги палили изобщо . Но пък нямат НИКАКВИ ЛИПСИ От ония дето на времето бяха ескортни, с една седалка , три бели куфара отзад и голям бял спойлер отпред. С лампи и УЖАСНО МЯУКАЩИ СИРЕНИ . Мисля да ги възстановявам, ама все не мога да стигна до тях. Стоят ми в гаража трета година. По документи единият е на 5600км , другият на 12 000 ама според всички , просто са им превъртали километражите да крадат бензин. Документално би трябвало да могат да се регистрират, ама не съм стигнал до тях. Имам договор ,че съм ги купил от гранична полиция, банково бордеро за плащането и регистрационни номера. не знам като допра до пускането им в движение дали ще ме карат да плащам данък и от кой момент. А тебе ти трябва за каране или искаш да го правиш нещо това ЕТЗ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                        150, 250 или 251 търсиш?
                        Имаме 150 - добро, от 94 та е у нас, преди това беше на братовчеда, пак в нашия двор. Производство 89 та....
                        Не знам дали ще го продава баща ми. Бях го забравил, но вчера ми се наложи да карам неговата кола и го виждам в гаража... не е карано поне 2-3 години.
                        Като километри не помня на колко е, взехме го на 4 и нещо, около 5 К,.... тъкмо беше разработено.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                          Търся хубаво ЕТЗ, без значение модела, с редовни нови документи, дайте някоя снимка да видя какво продавате ? За полицейските, първо трябва ти да го регистрираш в КАТ и тогава можеш да го продаваш, но имам интерес ако палят и вървят...Дай телефон да се чуем...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                            Ако се отнася за мен, ще питам първо дали ще се продава и тогава всичко останало...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Някой да продава МЗ ЕТЗ ??

                              Ако има да се прави, мога да помогна.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X