Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за ски багажник върху оригинални греди на WH

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за ски багажник върху оригинални греди на WH

    Привет,

    Ако някой позлва ски багажник върху оригиналните си греди нека сподели какъв е моделът и какви препоръки имате.

    Търся да си купя но в един магазин ми казаха да си надупча гредите, да не ползвам по-голям от такъв за 4бр ски, да се ориентирам към кутия и тн...

    Гредите са широки 6см и нямат улей за тези Т-образни водачи, всеки съвет ще бъде от голямо значение

    Благодаря!

  • #2
    От: Съвет за ски багажник върху оригинални греди на WH

    Ето тези навремето ми намериха решение за "Jeep KJ" имам и WH, не съм сигурен, май синът ми е слагал същия багажник и на него.
    Отиваш на място с колата пред магазина (има място за спиране много и карта къде се намират в интернета), те почват да изнасят багажник след багажник, пробват докато не стане. Могат да го монтират и / или демонтират пред тебе, за да се научиш как се слага и маха.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за ски багажник върху оригинални греди на WH

      Сложих багажник Menabo Italy Silver Ice, метални скоби, метални заключвалки - доста добро изпълнение.

      Колебаех се и за HAKR, но по тях всичко беше пластмаса и реших, че не са много ОК.

      На Менабо-то скобите са за греди максисмум 5.6~7мм широки, но леко раздупчване от двете страни на скобите стана перфе.

      Багажникът е добре изработен, почти няма завихрания при 130км/ч (това е и максималната препоръчителна скорост), поне при мен не се чуват никакви дразнещи звуци дори при малко по-висока скорост, само за тест. Плъзгащият механизъм е доста удобен, като цяло съм супер доволен от покупката.

      Препоръчвам, ако някой ще си купува багажник, този е доста добър и въобще не е скъп в сравнение с прехваленото Туле.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за ски багажник върху оригинални греди на WH

        Първоначално публикуван от ersr Преглед на мнение
        Сложих багажник Menabo Italy Silver Ice, метални скоби, метални заключвалки - доста добро изпълнение.

        Колебаех се и за HAKR, но по тях всичко беше пластмаса и реших, че не са много ОК.
        Успешна експлоатация!
        Предполагам, си направил по-добър избор, защото на чешкия HAKR при мен леко му ръждясаха ("по посока на движението" - явно доста сгурия и сняг са ги блъскали) напречните греди и долната част... не знам как се нарича, на онова, дето се слагат ските - има някаква метална лайсна, тя ръждяса, после над нея има алуминий с гума, върху кято лягат ските и отгоре закопчалка пак от алуминий с гума.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X