Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand cherokee 3.1 td + газ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

    Не.

    Тия дето са на пропан-бутан са си с двигател на Ото - с бобините му, свещите, съответната степен на сгъстяване и всички други блага.

    Коментар


    • #17
      От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Половината Икаруси на градския транспорт ги бяха направили така, преди да ги изхвърлят окончателно.
      Само че не беше пропан-бутан
      Последните газо-дизели всъщност бяха на Мерцедеси в гараж Дружба. А Икарусите доста време преди да ги махнат окончателно, бяха само на нафта. Бяха ги събрали само в един гараж - Малашевци, където нямаше газостанция. Някои бяха от дружбенските и им стояха по покривите капаците на бутилките от когато са били на газ. От последните Икаруси нямаше нито един с оригиналния си мотор от завода, всичко беше с модернизирания мотор с турбо RABA D10.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #18
        От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

        Намерил съм човек , който уж иска да го монтира ... така ,че след нова година ще видим ще умре ли .. ще върви ли :Д

        Коментар


        • #19
          От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

          Първоначално публикуван от Spermo Преглед на мнение
          Намерил съм човек , който уж иска да го монтира ... така ,че след нова година ще видим ще умре ли .. ще върви ли :Д
          Ако искаш мога да ти дам контакт на човек който мотира газови на дизелови двигатели, даже е от региона на Бургас.

          Изпратено от моят SM-J510FN с помощта на Tapatalk
          SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
          Nissan Patrol Y60

          Коментар


          • #20
            От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

            Няма откажа..ще съм благодарен. Весели празници

            Коментар


            • #21
              От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

              Първоначално публикуван от Spermo Преглед на мнение
              Няма откажа..ще съм благодарен. Весели празници
              за много години ! пиши какво направи с газта. също имам 3.1 и газова уредба, която не смея да му сложа

              Коментар


              • #22
                От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

                Все още нищо. Защото всички майстори искат с техни части, а не само с мои да си платя за монтажа. Но скоро ще си го сложа сам.. Само да се освободя малко

                Коментар


                • #23
                  От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

                  Карал съм точно такава комбинация. Трябва да кажа, че върви изключително добре. Газта беше настроена от 1500 об. нагоре. Много добра комбинация. Няма да сбъркаш. И аз съм се замислил за моята КИЯ да сложа, защото хич си няма душа милата.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

                    Първоначално публикуван от Spermo Преглед на мнение
                    Все още нищо. Защото всички майстори искат с техни части, а не само с мои да си платя за монтажа. Но скоро ще си го сложа сам.. Само да се освободя малко
                    Майсторите искат с техни части, защото веднъж ти взимат пари за монтаж и втори път прибират 20-30% отстъпка от цената на частите. Така печалбата им е двойна.

                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • #25
                      От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

                      Майсторите искат с техни си части главно защото не им се работи с боклуци, които после ще им се връщат за оправяне.

                      Иначе с цената могат всякак да те изгърбят.

                      Ама спокойно, тва Чероки никога няма да се върне при газаджията. Двигателят му няма да издържи толкова че да прояви проблем с частите на газовата.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

                        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                        Майсторите искат с техни части, защото веднъж ти взимат пари за монтаж и втори път прибират 20-30% отстъпка от цената на частите. Така печалбата им е двойна.
                        Ако ти не можеш да ползваш същата отстъпка от магазина, какво те бърка това?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Ако ти не можеш да ползваш същата отстъпка от магазина, какво те бърка това?
                          Мен не ме бърка, просто казвам основната причина поради която се натискат те да си взимат частите. Аз отстъпки си имам. Относно качеството на частите, нищо не им пречи да си кажат, че не носят отговорност, щом частите са си твои. Те и без друго не носят отговорност и с тяхни части ...
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #28
                            От: Grand cherokee 3.1 td + газ?

                            Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                            ... Те и без друго не носят отговорност и с тяхни части ...
                            Тихо, тихо, това става ясно чак след като се появи проблем.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X