Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

    Първоначално публикуван от pooo Преглед на мнение
    Не, не искам да правя никаква пендула -[ATTACH=CONFIG]941541[/ATTACH]Ей това искам да стане - върху червеното се закрепва с болтове с фрезенг парче пдч правоъгълно или мдф и се движи с ръка напред назад - това е изпитано, виждал съм го на циркуляр да работи, не ми трябват никакви лагерчета. Гледал съм много неща. Както искат да я правят контактната повърхност, искам да е равно
    Значи на това червеното има неизвестен брой отвори с неизяснена резба, който не са изяснени на първоначалният чертеж? Може би и на другите две шини има неизяснени подробности? И искаш крайна цена , време за изработване? И материала също е неизяснен. От тебе? От фрезиста? 65Г или автоматна стомана? Как да стане ценообразуване?

    Коментар


    • #47
      От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

      Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
      Поради факта че търсиш по голяма дължина е проблем, иначе шейна от кръстатия супорт на струг щеше да ти свърши прекрасна работа.
      Колега,с цялото ми уважение,чел съм доста твои мнения,евала че искаш да помогнеш.Аз също.Но колегата явно разработва някакъв свръх секретен проект,та не споделя много много.Да не вземе някой да му открадне занятаАз,като младЕЖ краднах занаят,та с кражбите си направих ,първо железарска работилничка,после цехче,после дърводелско цехче и те така...

      Коментар


      • #48
        От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

        Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
        Колега,с цялото ми уважение,чел съм доста твои мнения,евала че искаш да помогнеш.Аз също.Но колегата явно разработва някакъв свръх секретен проект,та не споделя много много.Да не вземе някой да му открадне занятаАз,като младЕЖ краднах занаят,та с кражбите си направих ,първо железарска работилничка,после цехче,после дърводелско цехче и те така...
        То и аз точно така. И си много прав, та за това спирам с мненията си по тази тема. Който каквото търси, винаги си го намира.
        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

        Коментар


        • #49
          От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

          250 лв
          В миналото ще остане, каквито сме били...

          Коментар


          • #50
            От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

            300 лв . Някой ще предложи ли повече?
            В миналото ще остане, каквито сме били...

            Коментар


            • #51
              От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

              Моля да не бъда разбран погрешно. Сумите които предложих, ги видях написани на тавана. Но на колегата му трябва база за сравнение:
              Първоначално публикуван от pooo Преглед на мнение
              Писах на доста фирми дето се занимават с метали и ще видим какво ще отговорят. Реших да питам и тук.
              Надявам се, че с предложените от мен цени ще одобри офертата на някоя фирма, която наистина е сметнала всичко и му е предложила реална сума.
              В миналото ще остане, каквито сме били...

              Коментар


              • #52
                От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

                http://waterjet-bg.eu/

                Това е в Русе. Обади им се и ги питай дали машината им може да реже под 45 градуса.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #53
                  От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  http://waterjet-bg.eu/

                  Това е в Русе. Обади им се и ги питай дали машината им може да реже под 45 градуса.
                  Без да им се обаждам.Не може.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

                    Първоначално публикуван от i208 Преглед на мнение
                    Значи на това червеното има неизвестен брой отвори с неизяснена резба, който не са изяснени на първоначалният чертеж? Може би и на другите две шини има неизяснени подробности? И искаш крайна цена , време за изработване? И материала също е неизяснен. От тебе? От фрезиста? 65Г или автоматна стомана? Как да стане ценообразуване?
                    Няма никакви отвори на червеното - аз после ще си ги пробия и ще си ги правя

                    Коментар


                    • #55
                      От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

                      Първоначално публикуван от pooo Преглед на мнение
                      Няма никакви отвори на червеното - аз после ще си ги пробия и ще си ги правя
                      Остана въпросът с изходната заготовка.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Къде може да бъде направена скосена шина под 45 градуса?

                        За сега темата е приключена, благодаря на всички дали мнение

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X