Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ъглошлайф 125мм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ъглошлайф 125мм

    Аз съм за GA5030.Нищо че са правени в Румъния.Имам 4 такива.Четките са смешно евтини - 3,50 комплект.Лек,удобен и от бюджета ти остава зя кафе и още нещо

    Коментар


    • #17
      От: Ъглошлайф 125мм

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Сигурен ли си че ъглошлайф точно е твоят човек?
      По-скоро къф да е шлайф и комбиниран шмиргел с лента.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #18
        От: Ъглошлайф 125мм

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Сигурен ли си че ъглошлайф точно е твоят човек?
        Що да не е.С ламелни дискове и закрепен стационарно си е баш като лентов шлайфПосле си го ползваш по предназначение

        Коментар


        • #19
          От: Ъглошлайф 125мм

          Синия Bosch го имам от няколко месеца и е оса. (сега, не знам дали съвсем същия модел, но изглежда същия). Колко ще изкара не знам, но до момента изглежда и работи много добре.

          Заления Bosch е.... ами зелен. При Bosch цвета има значение.

          ПП: Само дето.... май не е същия. Категорично не беше 150 пари. Повече беше. Значи ще да е бил някой от другите модели. Вчера можеше да го проверя точно, ама днес - тсъ - на 20 километра от мен е.
          Последно редактирано от sparkybg; 17-12-17, 20:03.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Ъглошлайф 125мм

            И двата боша ги имам ,не се сравняват изобщо.Синия Бош разбирасе.....
            Малката макита я нямам....и не казвам нищо...

            Спарки е най голямата грешка ако вземеш...по добре зеления бош пред Спарки то.Това щото го имам и него и то май 1400 вата варианта с рег.на оборотите....тежък,шумен и бутона се самоизключва от нов....Ако го изключиш...докато не спре диска не тръгва.Пълна чикия...
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              Ъглошлайф 125мм

              Тука май всеки хвали своето, та и аз да похваля моето Хитачи. Що гнайс и варовик отряза и други по дребни неща за 3 год. не е за вярване. Един или два пъти го отварям профилактично да му почистя наслоенията от праха от камъните, щото понякога режа и мокро с него и полепва страшно. Препоръчвам с две ръце не беше и скъп, нещо около 100-120 лв.
              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
              Няма да е все така!
              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

              Коментар


              • #22
                От: Ъглошлайф 125мм

                Имам две макити 1400 вата и два елтоса . Едната макитата е на около две години и нямам никакви лоши впечатления . Единият ми елтос 850 вата е 1992 набор и има незнайно вече колко смени на четки и лагери . Понеже го ползвам за рязане на плочки и редовно сменям и ключ . Вторият ми елтос и другата макита са резерва . В повечето случай за по-бърза работа на елтоса съм с диск за рязане и с макитата режа отвори с боркорони . Предполагам че и каквото да си купиш ще ти върши работа , стига правилно да прецениш какво ще искаш от него .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #23
                  От: Ъглошлайф 125мм

                  Аз съм с Макита и Бош. Нема лабаво!
                  На моите пише MADE IN HUNGARY.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ъглошлайф 125мм

                    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                    Защото са започнали да монтират "ключа" отгоре,а на мен ми е по-удобно да е отстрани,зад дръжката.
                    Крумееее, и на теб ли да обяснявам бе?
                    На всички шлайфове които съм виждал "главата" се държи към тялото с 4 болта, които са разположени точно в квадрат, и можеш да си въртиш ключа в позицията която ти е удобна.

                    Спарки са държеливи, но имат(поне преди, сега не знам, може да са го оправили) проблем със самоизключването на бутона.
                    Не,ч е не съм ги тунинговал с парче ламаринка, огъната отпред, ама не е работа.

                    А и никой шлайф няма да държи дълго на такъв тип работа-работа по един час...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ъглошлайф 125мм

                      Покупката е направена. Спрях се на Макита 5030R. Благодаря на всички за включването.
                      42

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ъглошлайф 125мм

                        Малкия Бош до сега за домашни цели не ми е мръднал. Ползван е и не по предназначение: рязане на греди 100х100 мм, примерно...

                        Въпреки всичко: успех с Макитата и драсни дали си доволен по-нататък...
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ъглошлайф 125мм

                          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                          Покупката е направена. Спрях се на Макита 5030R. Благодаря на всички за включването.
                          И да знаеш че и Макитите горят ...ротора струва/ше/ 22 лева . Честито !
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ъглошлайф 125мм

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            И да знаеш че и Макитите горят ...ротора струва/ше/ 22 лева . Честито !
                            Едва ли има нещо, което не гори в тази ценова категория. Все пак 3-те години гаранция са си ОК. Ще видим как ще се държи гадта.


                            42

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ъглошлайф 125мм

                              По-добре от зелен Бош, за Спарки-Чайна не говоря въобще.
                              Браво, добър избор.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ъглошлайф 125мм

                                Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                                Аз съм за GA5030.Нищо че са правени в Румъния.Имам 4 такива.Четките са смешно евтини - 3,50 комплект.Лек,удобен и от бюджета ти остава зя кафе и още нещо
                                Познах лиКакто споменах,имам 4 от тоя модел.На два вече им изтече гаранцията.Верно,четките свършват бая преди нея,ама моите почиват само събота и ниделя.Но аз изобщо не се опитвам да искам гаранционен сервиз.За 3,50 не си струва чакането.Със здраве да си го ползваш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X