Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Дискавъри 2 тд5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на Дискавъри 2 тд5

    Здравейте,
    Моят тъст като цяло е привърженик на марката, имал е диско 200тди преди време и е бил много доволен. Сега е решил да взима Диско 2 тд5, което ще се ползва предимно за лов и риболов, има ремарке с лодка която ще се тегли от време на време до някой язовир. Другото е, че и аз от време на време ще го ползвам за някоя и друга разходка. Изчетох цялата тема "Съвети и мнения преди покупка на диско 2" и съвсем разбираемо в главата ми стана каша
    Заглеждаме разни екземпляри около 2000г. Разбрах къде и как да търся за блокажа на РК, за нафта в маслото също.
    Питанката е в кой сервиз в София може да се закара джипката за оглед и диагностика (освен в мотопфое) и има ли колега от форума, познаващ добре модела и склонен да дойде при оглед на някоя машина.
    Има една конкретна обява която заглеждам, и в двата големи сайта за продажби я има, колата е с СВ регистрация, автомат, декември 99г на 229к км, в единия сайт цената е 5800, в другия 5875. Мисля че миналата седмица беше на по-висока цена.
    Та дали някой е виждал въпросния джип, дали го познава...?
    Някак си ми се ще да вземем машина от собственик в БГ, не знам защо, но от "нов внос" бягам като дявол от тамян.
    Тук в раздел продава има 2 машини, едната обаче е доста над бюджета, а другата сега видях, че е запазена.
    Та с две думи Търси се читаво Диско 2 тд5 за под 6000лв
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X