Обява

Свий
Няма добавени обяви.

вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

    преди няколко часа стоварихме джипо в двора.много ме кефи....
    но си има някои проблеми...ще се радвам да останат само тези де
    1.не успяхме да отворим вратата на багажника(дори с 3те ключа пробвахме)
    2.двете предни стакла не функционират.
    3.не разбрах как да сваля резервната гума

  • #2
    От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

    Коя година е това нещо? След 2002 ? Отключете централното заключване на всички врати (ако е след 2002 г. модел) и дръпнете вратата на багажника. Не си играйте с ключове. Също така на дистанционното би трябвало да има едно копче за отваряне само на задното стъкло - при еднократно натискане. При двукратно натискане, отключва вратата на багажника.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

      На предните врати би трябвало да има копчета за заключване и отключване на всичките 5 врати. Това е най-лесния начин за отваряне на багажника.
      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

      Коментар


      • #4
        От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

        При отклучена кола като дръпнеш дръжката се отваря само стаклото и се чува централното но до там. 2002 г е и има на предните 2 врати копче за зак/отк.май ще имам и електрически проблем касетофона няма ток запалката също.утре ще проверя бушони ..... и кат да му сложим номерче и на електричар.

        Коментар


        • #5
          От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

          Обезателно ще се пробва номера с дистанционното. Благодаря за отговорите

          Коментар


          • #6
            От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

            За резервната гума има специален накрайник за развиване на единия болт. Честито и безаварийно! Аз още търся свестен дизелджия в нашия край за моето Либи 2.8CRD
            JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

            Коментар


            • #7
              От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

              За задната врата. Има едно лостче, което се държи от мижава пластмасова втулка. Ако тя изпадне то се вади лоста и нищо не става. Свалете кората и бръкнете през отвора....хващаш лоста и дърпаш.

              За резервната гума - колегите са прави, но аз нямах специален накрайник. С обикновен гаечен ключ и малко сръчност съм развивал болта.

              Тъп въпрос, но откъде мъчиш да сваляш предните стъкла? Надявам се от копчетата на средната конзола. Щото който се качеше при мен все централното раздвижваше хаха.
              Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

              Коментар


              • #8
                От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                хахаха, действително и при мен беше така - първите дни вместо да свалям предните стъкла, обикновено заключвах вратите Иначе накрайника за резервната гума за малко да го изхвърля, тъй като реших, че е за секретни гайки, които някой си е прибрал.
                JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                Коментар


                • #9
                  От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                  За стаклата се пробвам от централната конзола.(не мърдат и двете)сас задните всичко е ок.покарах го днес ако можи да се кажи че е каране има няма 500 м(все още е без номера)доста шумен като работа на двг.и на 4н нещо чатка лекичко но ще се гледа при майстор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                    И аз има проблем с металическо чукане. При студен двигател го няма, като загрее на ниски от време на време, но при обороти - отчетливо и равномерно. Според тукашни майстори - от дюза до хидравлични повдигачи. Но когато опрях до ремонт - всички бягат. Вече втори месец.
                    JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                    Коментар


                    • #11
                      От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                      Искам да попитам какъв е макс. Размер гума която мога да сложа без да повдигам джипа.

                      Коментар


                      • #12
                        От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                        Първоначално публикуван от ferdun Преглед на мнение
                        Искам да попитам какъв е макс. Размер гума която мога да сложа без да повдигам джипа.
                        Тука има таблица за съвместимост: https://en.wikibooks.org/wiki/Jeep_L...Tires_%26_Rims
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                          С 245/70/16 или 245/65/17, (в зависимост от джантите), със сигурност върви без да опира никъде. От там нагоре вече е възможно при определени положения на колелата до допре някъде.
                          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                          First impression is not always true. Get inspired.
                          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                          Reading is sooo boring, unlike writing!

                          Коментар


                          • #14
                            От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                            Колеги имам нужда от помощ с алармата на джипа.включва се периодично и когато си иска.съседите не са много щастливи пак и мен много ме дразни.ако някой може да ми кажи кой е бушона ще е супер че нямам никакво упътване.

                            Коментар


                            • #15
                              От: вече и аз сьс чероки спорт 2.5 црд

                              колеги по случая с алармата мисля че позицията при вадене на ключа играе главна роля.днес не свирна нито веднаж.установих че ако клуча е завартян до край като е загасена колата си остава на контакт.което си е странно при всички ли е така или аз имам проблем?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X