Обява

Свий
Няма добавени обяви.

V-round - Enduro - Gorna Malina - 09-10.06.2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: V-round - Enduro - Gorna Malina - 09-10.06.2018

    Ето и линк към клипа от нашите камери:



    Браво на момчетата, много труд, желание, старание и класа бяха вложили.
    Страхотна навигация, отдавна не се бях "накарвал" така

    Няколко препоръки, чисто градивно (аз ги допуснах на нашето състезание преди 2 седмици също):
    - трака на няколко пъти се доближаваше много, състезатели които не са добри с гпс, често го пропускат това и влизат в насрещния трак, става мазало на екрана и не могат да се оправят;
    - хубаво е трака като хване едно направление/посока и да го докарва докрай, както при изкачване, така и при спускане. Объркващо е когато спускаш по стръмен баир и по средата на спускането, трака тръгва странично и трябва да сечеш, или пък даже да качваш;
    - на 10-я км имаше едно дере, което го минахме и загубихме доста време, а не стана ясно дали трябва и в кой трак е. Доста хора си минаха над дерето по пътя и спестиха.


    Още веднъж голямо браво за организаторите!
    Догодина пак ще дойдем!

    Коментар


    • #47
      От: V-round - Enduro - Gorna Malina - 09-10.06.2018

      Първоначално публикуван от Enduro Club Kornitsa Преглед на мнение
      Ето и линк към клипа от нашите камери:



      Браво на момчетата, много труд, желание, старание и класа бяха вложили.
      Страхотна навигация, отдавна не се бях "накарвал" така

      Няколко препоръки, чисто градивно (аз ги допуснах на нашето състезание преди 2 седмици също):
      - трака на няколко пъти се доближаваше много, състезатели които не са добри с гпс, често го пропускат това и влизат в насрещния трак, става мазало на екрана и не могат да се оправят;
      - хубаво е трака като хване едно направление/посока и да го докарва докрай, както при изкачване, така и при спускане. Объркващо е когато спускаш по стръмен баир и по средата на спускането, трака тръгва странично и трябва да сечеш, или пък даже да качваш;
      - на 10-я км имаше едно дере, което го минахме и загубихме доста време, а не стана ясно дали трябва и в кой трак е. Доста хора си минаха над дерето по пътя и спестиха.


      Още веднъж голямо браво за организаторите!
      Догодина пак ще дойдем!
      Благодаря за клипа, присъствието и хубавите думи!

      Благодаря и за съветите. Отчетох си ги като грешки и аз. За другата година ще се постараем повече!
      Относно дерето. Тук подцених много ситуацията. Трака на ПРО минаваше в дерето. Маркирахме много добре и двата пътя с различен цвят лента съответстващ на класовете. Преди старта(около 9,00) аз тръгнах и трябваше да инспектирам първите 25 километра от трака. Лентите на експерт бяха там. След това се оказа се, че лентите са били скъсани. Трябваше да има маршали на това място. Та някои Експерти волно или неволно сте минали екстрим на ПРО

      Коментар


      • #48
        От: V-round - Enduro - Gorna Malina - 09-10.06.2018

        Много добро състезание!!!Едно голямо БРАВО и от мен

        Коментар


        • #49
          От: V-round - Enduro - Gorna Malina - 09-10.06.2018

          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
          пп ... и не разграничавайте трака на пенсионираните от този на Експерта ,че няма да има интрига .
          Да бе да,точно тогава ще стане интригата.
          Не може 60 годишни да карат наравно със 20 годишни !
          Ти като влезеш в метрото как ти стават младите да ти починат дъртите кокали !!!

          П.П.Поздрави на пичовете от Горна малина от мен !

          Коментар


          • #50
            От: V-round - Enduro - Gorna Malina - 09-10.06.2018

            Точно там е интригата Джарта ,защото по някое време започват да ни настигат Експертите и все за някой ще се закачиш - иначе часове наред сам си караш и няма кой да дава темпо.
            Силата е нищо без контрол.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X