Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за този електрожен?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за този електрожен?

    Здравейте, някой случайно да знае какъв е този електрожен и най-вече, става ли за работа, добре ли заварява? Непрофесионална работа, имам предвид. Дори не знам какъв е, може би турски, като гледам някои букви. Пише на ключа 380 волта 16А, но е за монофазен контакт? На стикера пък даден 220 волта

    Изпратено от моят ZTE A2016 с помощта на Tapatalk
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

  • #2
    От: Мнения за този електрожен?

    Най-вероятно е дърт трансформатор с всички неудобства произтичащи от този факт. Казвам го от опит с пернишка саксия. Почти е невъзможно да се работи в кооперация или в гараж от такава.За това ще ти трябва 35А бушон в таблото и стабилно напрежение, което да не пада под 200В. Отделно дето всичко по него (щепсели и ключове) обича да нагаря при интензивна работа.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за този електрожен?

      Имах такъв,бях го взел навремето за никакви пари.За дребни работи става,но по принцип си е миндил намотан с алуминиева тел .
      П.П. След неколкократно изгаряне и поправяне го зарязах и си купих СО. Според мен не си струва.По добре си купи китайски инвертор.
      Последно редактирано от zemooo99; 13-12-17, 12:50.
      0884 987 137
      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за този електрожен?

        Абсолютно подкрепям,мани тоя шит .

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за този електрожен?

          Предлагат го на тъста, че и сравнително скъпо. А той ме викна за съвет (а аз не съм и виждал такъв...). Веднага ще му кажа да бяга далеч. Много ви благодаря!!

          Изпратено от моят ZTE A2016 с помощта на Tapatalk
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за този електрожен?

            Продай го за скрап и си купи 140 - 160 А инвертор. Гарантирано ще се рОдиш.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X