Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вериги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Край, преборих се. Ето:
    Нормални за гумите 30 - 33 дюйма са от 52 до 65 долара в зависимост от количеството. Това е комплект от две вериги.
    За големите богери, там 37" и прочее гигантизми, а също крайно усилени (6 мм желязо с 8 мм закопчалки) са 63 - 125 долара. Пак комплект от две вериги.
    Цените са там. Колко отгоре ще дойде транспорта и другите гадости нямам представа.
    Те могат да ги натоварят в наш камион, или изобщо да изпратят цял вагон, от завода все едно излизат вагони. Въпроса е кой ще се разправя с формалностите и там и тук ...

    П.С. http://www.magazin4x4.ru/velga.htm
    Цените се делят на 29, получава се в долари.

    Коментар


    • #32
      вериги кьонинг има в център диана но цената за гуми 31" е нещо като 380 лв за чифт и миналата година избягах от там с викове като ми я казаха. според мен не си струва освен ако не се ползват често, освен това ми се струва, че са малко тънки и ще пропаднат в гайфера на гумите, сигурно са мислени за шосейни гуми. абе гадна работа, с тях зле, без тях по - зле
      drive alive

      Коментар


      • #33
        и веригите на Стефан ще излезат поне по 100 долара за чифт с докарването /пари за шофьора, пари за митничаря или "официалния" вариант - пари за спедитора, мито и ДДС/

        някои МТ гуми имат дупки за шипове... някой пробвал ли е да сложи шипове и има ли съществен ефект?
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          Стефане,

          Не мога (аз поне де) да преценя каква ще излезе цената тук, ама звучи добре.. Въпроса е 'логистиката'..

          Коментар


          • #35
            [quote="LJ73"]и веригите на Стефан ще излезат поне по 100 долара за чифт с докарването /пари за шофьора, пари за митничаря или "официалния" вариант - пари за спедитора, мито и ДДС/

            МОС + 11.9% мито + ДДС = кофти работа
            LZ1RED

            Коментар


            • #36
              Айде бе бизнесмени, аз ли да ви уча? Кой ще се направи на търговец на скраб? Не вярвам да е такава надценката ако направим голяма поръчка.
              Да, тънките не стават. Няма проблем да се направят от маркова стомана и да са много тънки и леки, ама тогава кой ще гребе? Пък 200 лева за верига която винаги можеш да изгубиш просто от умора или от бързане ... И телефоните за 30 лева имат връвка за връзване някъде.
              ИМХО разбира се, ама няма начин да има по-евтини истински. Декоративни на мене не ми трябват.

              Коментар


              • #37
                щом няма канал от русия изобщо не се занимавайте, разочарованиято е голямо и някой /вероятно вносителя/ ще гризне дървото. защо някой английско говорящ не се разрови в американските сайтове и просто да ги поръча
                drive alive

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от LJ73
                  някои МТ гуми имат дупки за шипове... някой пробвал ли е да сложи шипове и има ли съществен ефект?
                  На новите гуми на redair махнаме шиповете още преди да ги поставим на колата, аз съм карал доста с шипове и и ефекта е поразителен на сняг обаче на асфалт също е поразителен по-точно разрушителен.... за автомобила и околните дръвета стълбове мантинели и т.н
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от redair
                    МОС + 11.9% мито + ДДС = кофти работа
                    какво е МОС?
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #40
                      МОС = Митническа Облагаема Стойност ...
                      Най-често Фактурна стойност за новите стоки ... Изчислява се с гледане на тавана при втора употреба ...
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • #41
                        на тавана сумите са с много нули, далаверата е да накараш митничаря да погледне под масата
                        drive alive

                        Коментар


                        • #42
                          [quote="LJ73
                          какво е МОС?[/quote]

                          фактурна стойност + птанспорт, ако няма условие за транспорта написано във фактурата
                          LZ1RED

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от redair

                            фактурна стойност + птанспорт, ако няма условие за транспорта написано във фактурата
                            Не се ли казва "статистическа стойност" тоя сбор... или СС беше горното, но пресметнато в лева...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #44
                              E, аз да попитам щото едно не мога да разбера - толкова ли е трудно да се направят вериги тук? Говорили сме за кви ли не глупости, а едни нищо и никакви вериги не можем да сглобим.

                              Колко му е да се вземат 10 км качествена верига от някъде и да се наглоби? Няма апарати за ел. съпротивително заваряване ли? За 100 кинта на парче ще ги заваряват и с МИГ апарат ако трябва... Ква безумна себестойност извадих само...

                              До никъде няма да докараме баланса, ако и такива глупости внасяме...

                              Днес гледах, че в склада има 50 палета хартиени салфетки. Изнасяме си незаконно дървесината на безценица и после внасяме хартийки от Гърция. И с веригите горе-долу същото...

                              Коментар


                              • #45
                                Дайте да дадеме!!!

                                - хубави лозунги имахме... за това сега всичко внасяме
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X