Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вериги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    http://www.uazbuka.ru/chain#conf

    "Сота" - това са единствените смислени вериги. В смисъл по конструкция. Тия специално са известни като Веригите на Ниванди. С тях жигулата става Нива, Нивата - УАЗ, УАЗ-а - трактор. По-нататък не е пробвано Някой ден сигурно някой ще измисли по-добри, обаче сега тия са върха. Кажете някой който търгува с Москва, и там ще дадат всякакви размери.
    Два месеца не ги свалиха от УАЗовете в разреза на едно катастрофално земетресение, ту лед ту остри като бръсначи камъни, никой не е имал и сили да сваля - и нищо, една загубена. Виетнамките изобщо не са могли да влязат, а научното любопитство на геолозите и глациолозите е нещо като лудостта на ендуристите - не може да бъде спряно)
    Не съм сигурен, ама май че и на Антарктида карат с тях.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от alex_markov
      Яро, Ти не гледаи 16" ти гледаи 31-32 инча Гума
      така де, то и авенсис-а е на 16"

      За Стефан:
      Аз на твое място досега да съм ги внесъл тия вериги и да ги продавам из цяла България... А също и стойките за рез. колела да съм пуснал в производство...
      Айде организирай канал... ето - от сега ти поръчвам 1 комплект за 31х10,5х15
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        Стефане,
        Абе веригите хубаво, ти и миналата година писа за тях (по-нагоре в темата), ама ги няма тук. Всичките тия неща (както и блокажите на Алекс) са чудни, ама като са си само там (в Русия)..

        Кажи за някви тук..

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от LJ73
          Първоначално публикуван от alex_markov
          Яро, Ти не гледаи 16" ти гледаи 31-32 инча Гума
          така де, то и авенсис-а е на 16"

          За Стефан:
          Аз на твое място досега да съм ги внесъл тия вериги и да ги продавам из цяла България... А също и стойките за рез. колела да съм пуснал в производство...
          Айде организирай канал... ето - от сега ти поръчвам 1 комплект за 31х10,5х15
          Ако ще ги внасяте и аз съм още един Ваш клиент - 15 инча джанти, гуми Wredestein 195/70/15 !
          Land Rover Discovery 1-300tdi

          Коментар


          • #20
            А аз кво, аз нищо ... Тука иначе пълно с големи бизнесмени, пък ...
            Кво да направя? Мога само да се обадя на Ниванди с поръчката, и той да каже колко пари и къде да иде камиона ...

            Коментар


            • #21
              за кви пари става въпрос за 4 вериги неразбрах само?
              А и аз като незнам още кви ще са ми окончателните гуми
              ами отзад като ще съм с двойни може би и на двете(четерте) ли трябва да слагам ще се разора:
              Аре помогнете ми с цолажа на гумите! Джантите са ми 16" тия дето имам ама добре е нещо по голямо да се ложи в дъбота ще премера окончателно колко най-много може да сложа и да седи добре
              иначе за поръчка на руски вериги и аз съм навит! Знам един москвич една година на витоша ккак теглеше и джипове с такива руски вериги ...
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #22
                До довечера сигурно ще знам цената.
                Ако искаш проходимост забрави за двускатните колела!!!

                Коментар


                • #23
                  гумени вериги за сняг

                  Някой може ли да даде мнение за гумени вериги за сняг - Sherpa
                  от www.italcommerce-bg.com ?!
                  Land Rover Discovery 1-300tdi

                  Коментар


                  • #24
                    Стефане давай цена ... имам приятел дето вози групажни пратки ..
                    Или някой свестен руснак ... да редиме далаверата ..
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #25
                      Тая връзка не се отваря. Обаче подозирам че знам за кво става дума. Много са добри за бебешки колички и за деца на джипери, като си играят с камиончето на пода в стаята.
                      Кво свестен руснак, Ниванди е производителя). И е отговорил човека, обаче когато не съм бил в icq-то, и вместо букви има маймуни. Не знам как да го декодирам((( А сега пак го няма((

                      Коментар


                      • #26
                        от Москва сме си пращали стоки по влака не един път

                        Коментар


                        • #27
                          Два проблема. Тия железа са тежки. По-лошото е че шафнерите вече се страхуват. Няма гаранция че това е направено от просто арматурно желязо...

                          Коментар


                          • #28
                            е не 20 комплекта наведнъж по 1 на седмица примерно може да се пробва

                            Коментар


                            • #29
                              трябва да се направи reqest към online магазина

                              Коментар


                              • #30
                                ако имаш пред вид request няма да стане щото магазина няма да ти ги прати по никав начин, трябва твой човек да ги купи и да ги качи на влака примерно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X