Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на АТВ

    Здравейте, колеги!
    Преминавам от пистови мотори към атв-та. Та машините са ми малко непознати и ще имам нужда от малко консултация.
    Първо от към марка. По принцип в бюджета ми се вписват yamaha raptor 450 но слушам че са много проблемни от към двигатели.
    После пак raptor но 660 тук може да ми помогнете с малко инфо.
    Polaris 500 общо взето тук не е много масово разпространен и никой от моите познати не можа да ми даде инфо.
    Както и малко мнения за кавазакитата.

    Година около 2003-2008

    Не държа да е 4х4, защото няма да се кара чак в тежък офроуд. по-скоро гора-асфалт 50/50.

    Благодаря!

  • #2
    От: Избор на АТВ

    Къде живееш?
    Раптор 450 коя година?
    660 е старо и конструктивно сбъркано.
    Ако е поларис нека да е 525 или 450, защото е с двг на КТМ.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Избор на АТВ

      polaris с неговият си двигател е доста по плавен от другите които си споменал и за 1ва машина можеби ще ти е по лесен...малко са проблемни частите че повечето неща са с поръчки и не става от днес за утре...

      Коментар


      • #4
        От: Избор на АТВ

        раптор 450 става въпрос 2003-2004 година, но както споменах сигурно няма обява в мобиле което да не е с основен ремонт на двигателя. Което ме навежда на мисълта че не са особено сполучливи.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X